Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   Emblemat (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=29842)

Piotrekz 05-09-2007 09:31

Emblemat
 
Witam!
Mam pytanie odnośnie przedniego emblematu ford.Czy rzeczywiście kradzież tych emblematów w focusach jest plagą?Właśnie wczoraj skradziono mi go.Patrzyłem cena nowego to 82 zł co nie jest małą sumą biorąc pod uwagę,że jest duże prawdopodobieństwo,że znowu zostanie skradziony.W związku z tym mam pytanie czy istnieją jakieś tańsze podróbki?Może ktoś ma namiar gdzie można kupić te emblematy w niższej cenie?
Pozdrawiam

arturek 05-09-2007 10:06

Witam
Ja kupiłem na szrocie znaczek Focus za 10zł. Musiałem sobie dokleić taśmę samoprzylepną. Sąsiadowi ukradli napis PEUGEOT i przy okazji porysowali nożem lakier.
pozdrawiam
Arturek

robal 05-09-2007 10:30

Cytat:

Napisał Piotrekz
W związku z tym mam pytanie czy istnieją jakieś tańsze podróbki?Może ktoś ma namiar gdzie można kupić te emblematy w niższej cenie?

Istnieją tańsze, np. Allegro: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Tyle, że w tym przypadku być może napędzasz proceder kradzieży emblematów z aut (nie mówię oczywiście, że wszyscy handlujący emblematami w takiej cenie na allegro są złodziejami - ale być może i twój emblemat gdzieś tam jest). Niektórzy wożą to wiadrami ze szrotów na Zachodzie.

Dla spokojności sumienia kupił bym wg sposobu arturka :)

Piotrekz 05-09-2007 11:51

Emblemat
 
WItam!Allegro chyba odpada.Myślałem,że są jakieś zamienniki,które można taniej kupić w sklepie. Arturek napisał,że przykleił taśmą samoprzylepną co jest chyba uciążliwe w focusie podczas otwierania komory silnika trzeba odklejać za każdym razem.
Pozdrawiam

Pinki 05-09-2007 12:26

Cytat:

Napisał Piotrekz
Myślałem,że są jakieś zamienniki,które można taniej kupić w sklepie.

kup naklejkę i przedzióraw na srednice kluczyka

Forder 05-09-2007 12:37

Cytat:

Napisał Pinki
Cytat:

Napisał Piotrekz
Myślałem,że są jakieś zamienniki,które można taniej kupić w sklepie.

kup naklejkę i przedzióraw na srednice kluczyka

Daj sobie z tym spokój, kupisz i znów kiedyś ukradną więc po co wydawać pieniądze na marne?

arturek 05-09-2007 13:06

Re: Emblemat
 
Cytat:

Napisał Piotrekz
WItam!Allegro chyba odpada.Myślałem,że są jakieś zamienniki,które można taniej kupić w sklepie. Arturek napisał,że przykleił taśmą samoprzylepną co jest chyba uciążliwe w focusie podczas otwierania komory silnika trzeba odklejać za każdym razem.
Pozdrawiam

Chyba nie zrozumieliśmy się.
Ja miałem na myśli słowo FOCUS na tylnej klapie. Ten napis jest fabrycznie przyklejony właśnie taśmą samoprzylepną. W używanym napisie poprostu tej taśmy nie było więc dokupiłem w sklepie motoryzacyjnym rolkę taśmy i podkleiłem napis.

PP 05-09-2007 16:56

Ten świat stał się jakiś popieprzony.
Postawiłem auto tyłem do chodnika znajdującego za parkingiem to mało nie pozbyłem się listwy chromowanej Ghia, a jak postawiłem auto przodem to pozbyłem się płaskiej wycieraczki z przedniej szyby. Tragedia.... :fcp24
Pzdr
Piotr

sapienti 05-09-2007 17:01

Cytat:

Napisał PP
Ten świat stał się jakiś popieprzony.

Ten świat już od dawna jest popieprzony. I najsmutniejsze, że głównie w postkomunie.
Latem byłem w Niemczech (tych bardziej europejskich - zachód). Ludzie tam mieszkający nie są w stanie pojąć, jak można ukraść jakiś emblemat, czy choćby radio z samochodu. Auta nie mają alarmów, kierowcy zostawiają w samochodach nawigację, co znowy szokowało mnie.
U nas to tak z 2-3 pokolenia muszą niestety wymrzeć, żeby ludzi nauczyć poszanowania prawa i cudzej własności.
Co by nie mówić o Niemcach, oni mają to wpajane od dzieciństwa.
I bardzo dobrze.

PP 05-09-2007 17:30

Kumplowi ostatnio w Gdańsku wywalili szybę żeby buchnąć stare siedzisko dla dziecka (za 20zł). Koszmar....
Pzdr
Piotr


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:19.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.