Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Galaxy (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=108)
-   -   [Galaxy 1994-2000] Opuszczanie szyby drzwi (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=244377)

czarnygda 14-05-2016 20:50

Opuszczanie szyby drzwi
 
witam mam dziwną usterke, tylne prawe drzwi przestała działać szyba z przycisku ,ale żeby było ciekawiej działa z kluczyka opuszcza i podnosi. myśle że to nie ułamany kabel w przelotce pobieżnie sprawdziłem .czy tam są dwa kable do tej szyby?z przycisku i kluczyka ?

bary 15-05-2016 09:48

Odp: opuszczanie szyby drzwi
 
Ja bym zaczął od sprawdzenia połączenia kostki z przyciskiem.

czarnygda 15-05-2016 16:38

Odp: opuszczanie szyby drzwi
 
ok. ale napięcie dostaje skoro z kluczyka zamyka i otwiera a przycisk na konsoli i na drzwiach nie działa . ma ktoś schemat sterowania opuszczania szyb?.ja kombinuje że jak opuszcza i podnosi z kluczyka to jest OK ale dlaczego klawisz na drzwiach nie działa brak koncepcji . schemat ułatwił by sprawe

PRZEMAL78 15-05-2016 19:28

Odp: opuszczanie szyby drzwi
 
Sprawdzałes przełacznik? podmien z innych drzwi,ja jeden miałem zalany jakims sokiem,sterowanie z drzwi kierowcy działało a z miejsca pasazera juz nie.

czarnygda 15-05-2016 20:15

Odp: opuszczanie szyby drzwi
 
u mnie nie działa żaden ale kluczykiem w zamku moge otworzyć i zamknąć tylne prawe drzwi , czy jest tam jakiś bezpiecznik?przewody na słupku przejrzałem ale nie chce szarpać zeby innych nie urwać.

bary 16-05-2016 08:38

Odp: opuszczanie szyby drzwi
 
Cytat:

Napisał czarnygda (Post 2595925)
ale dlaczego klawisz na drzwiach nie działa

Bo może kostka nie łączy - pisałem.

devaluator 16-05-2016 11:00

Odp: Opuszczanie szyby drzwi
 
Standardowo w takich sytuacjach warto sprawdzić przewody w przelotce w drzwiach gdzie jest przycisk

czarnygda 16-05-2016 15:08

Odp: Opuszczanie szyby drzwi
 
napisałem przewody w przelotce sprawdzone mało prawdopodobne aby padły oba przyciski w drzwiach i na konsoli środkowej jednocześnie .ale dlaczego operując kluczykiem w zamku szyba się podnosi i opuszcza , czyli przewody całe . myśle że tylko schemat rozwiąże sytuacje

stomat 16-05-2016 15:25

Odp: Opuszczanie szyby drzwi
 
1 załącznik(i)
Oczywiście że są osobne przewody od sterowania z kluczyka i z przycisku. W lewych drzwiach wszystko działa? Czy świeci się lampka w przycisku na drzwiach?
Na 99% to przewody między drzwiami a nadwoziem.

czarnygda 16-05-2016 21:16

Odp: Opuszczanie szyby drzwi
 
sprawdziłem nie świeci lampka w przycisku na drzwiach. jutro sprawdze przewody w przelotce . wie ktoś jaki to kolor przewodu? musiał się złamać pod izolacją bo wszystkie się trzymają , nie chce urwać innych szarpiąc


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:17.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.