Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2014- ] Szukam modeli platformy do przewozu 3 rowerów na hak (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=310810)

markis 06-07-2020 11:34

Szukam modeli platformy do przewozu 3 rowerów na hak
 
Drodzy forumowicze!

Jak w tytule, czy ktoś może (najlepiej z doświadczenia) zaproponować jakiś model platformy do przewozu 3 rowerów w cenie poniżej 2tys. PLNów.
Jakby jeszcze miała funkcję odchylania aby umożliwić dostęp do bagażnika, to byłoby super.

Mam nadwozie HB i składany hak elektryczny, którego pionowy nacisk max to 90kg, a chciałbym przewozić 3 rowery, w tym 2 elektryki (trzeba liczyć 20kg/szt.).
Z tego wynika, że platforma musiałaby mieć nośność 60kg i sama z wkładem zmieścić się w limicie haka.

Ktoś, coś?
Czy jest w ogóle szansa za takie pieniądze kupić coś sensownego?

cattani75 06-07-2020 11:42

Odp: Szukam modeli platformy do przewozu 3 rowerów na hak
 
Ja mam Cykel'a.
Bardzo fajna z możliwością dostawki do 4-tego roweru.
Wybierałem pomiędzy nią a którymś Thule i miała lepsze rozwiązania, między innymi chyba Thule nie miał kółeczek do transportu.

markis 06-07-2020 11:49

Odp: Szukam modeli platformy do przewozu 3 rowerów na hak
 
Cytat:

Napisał cattani75 (Post 3264347)
Ja mam Cykel'a.
Bardzo fajna z możliwością dostawki do 4-tego roweru.

Czy możesz wrzucić jakiś kod lub link do Twojego modelu?

Po nazwie znalazłem taki: Whispbar Cykell WBT31, ale "trochę" przekracza budżet... :-(

jaksen 06-07-2020 12:03

Odp: Szukam modeli platformy do przewozu 3 rowerów na hak
 
Sprawdź Aguri Active Bike 3 - kupisz w cenie poniżej 1400zł. Fajny, solidny, powiedziałbym że kopia któregoś Thule. Ciekawa opcją w jego przypadku jest możliwość domontowania miejsca na 4 rower.

cattani75 06-07-2020 13:02

Odp: Szukam modeli platformy do przewozu 3 rowerów na hak
 
Cytat:

Napisał markis (Post 3264353)
Czy możesz wrzucić jakiś kod lub link...

Niestety jestem fizycznie daleko od niego, nawet nazwę firmy ściągnąłem ze zdjęcia sprzed dwóch lat. :-)

tombalt 06-07-2020 19:14

Odp: Szukam modeli platformy do przewozu 3 rowerów na hak
 
Westfalia bc60.pancerny bagaznik a mieści się w razie w za fotelem....

jaksen 10-07-2020 16:39

Odp: Szukam modeli platformy do przewozu 3 rowerów na hak
 
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] zdecydowałeś się na jakiś konkretny model?

markis 20-07-2020 06:50

Odp: Szukam modeli platformy do przewozu 3 rowerów na hak
 
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] tak, wziąłem Norauto RapidBike Premium 3r za 1,3k PLN.

Jeszcze z nim nie jeździłem. Chciałbym jeszcze zamówić trzecią tablicę rejestracyjną.

Nie mam co prawda porównania do innych platform, ale montaż na haku łatwy i szybki.
Platforma uchyla się mocno i nie blokuje dostępu do bagażnika.
Nie ma możliwości składania platformy jak np BC60 (oprócz lamp) ale mieści się w bagażniku HB bez problemu.

Dziękuję wszystkim za propozycje.

jaksen 24-07-2020 11:44

Odp: Szukam modeli platformy do przewozu 3 rowerów na hak
 
Cytat:

Napisał markis (Post 3267702)
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] tak, wziąłem Norauto RapidBike Premium 3r za 1,3k PLN.

Jeszcze z nim nie jeździłem. Chciałbym jeszcze zamówić trzecią tablicę rejestracyjną.

Daj znać jak się będzie spisywał. Cena dobra, wygląda solidnie, więc jest to ciekawa opcja. Ja z braku czasu nie wybrałem się na przymiarki/kupno do większego miasta (u mnie niestety nikt nie oferuje), a jak już czas się znalazł, to okazało się, że wszędzie, dosłownie wszędzie (również w necie... - wstępny czas oczekiwania od 2 tygodni w górę, przy czym bez pewności, że się nie przedłuży) brak jest bagażników, które by mnie interesowały - tak, więc kupić, a nawet przymierzyć niestety nie mam możliwości, a też zamawiać któryś konkretny (np. Aguri Active Bike 3, czy Interpack Viking 3 lub Thule G2) bez przymiarki jak dla mnie trochę średnio.

W takim razie szerokości i proszę Cię o jakąś sensowną relację.

Pozdrawiam


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:04.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.