Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   kluczyki (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=41294)

darek12345 02-04-2008 18:27

kluczyki
 
Czy wszystkie focusy maja kluczyki z wbudowanymi przyciskami do otwierania i zamykania drzwi i bagaznika ?
z gory dziekuje za odpowiedz

sapienti 02-04-2008 18:36

Re: kluczyki
 
nie wszystkie, zdarzają się egzemplarze bez centralnego zamka i/lub bez elektrycznego otwierania klapu bagażnika.

ARTurio 02-04-2008 18:59

Re: kluczyki
 
ja mam fokusa z pilotem oddzielnie tzn kluczyk+pilot jako brelok. kolega sapienti ma rację, rzadko bo rzadko zdarzają się foki bez centralnego.

fokus mury 02-04-2008 19:14

Re: kluczyki
 
Ja mam pilot z kluczem ale tylko1 :fcp25

QniczeQ 02-04-2008 19:24

Re: kluczyki
 
Cytat:

Napisał fokus mury
Ja mam pilot z kluczem ale tylko1 :fcp25

Bo drugi należało dokupić :fcp4

resonal 02-04-2008 19:39

Re: kluczyki
 
Ja też mam kluczyki z oddzielnym pilotem, a szkoda, bo np. nie mam w pilocie przycisku do otwierania bagażnika :fcp11 a wiem, że jak są kluczyki razem z przyciskami to jest dodatkowy przycisk do bagażnika (fajna opcja).

robbert 03-04-2008 06:43

Re: kluczyki
 
Cytat:

Napisał resonal
Ja też mam kluczyki z oddzielnym pilotem, a szkoda, bo np. nie mam w pilocie przycisku do otwierania bagażnika :fcp11 a wiem, że jak są kluczyki razem z przyciskami to jest dodatkowy przycisk do bagażnika (fajna opcja).

Opcja fajna, ale... już dwa razy kluczyk został w bagażniku :fcp1 Powód: raz syn coś brał z bagażnika (a oczywiście otworzył tylko bagażnik, w dodatku było to prawie 700 km od domu, gdzie leżał drugi kluczyk), kluczyk położył na rolecie i... zamknął bagażnik, a drugi raz to sam osobiście to zrobiłem (całe szczęście, że na miejscu) . Kluczyk w kieszeni kurtki, otworzyłem bagażnik, zdjąłem kurtkę, włożyłem do bagażnika i... jak łatwo sie domyśleć, kluczyk nadal w kieszeni kurtki. Tak więc ze swojego doświadczenia powiem, że funkcja fajna ale trzeba o kluczyku pamiętać (nie wszędzie dojeżdżają busy i nie zawsze zostawia sie klucze od domu sąsiadom :fcp1) Teraz, po tych doświadczeniach, gdziekolwiek się ruszam dalej jak granice miasta, drugi kluczyk obowiązkowo zabieram (smycz na szyi) :fcp1

arturek 03-04-2008 09:03

Re: kluczyki
 
To chyba koledzy nie mają alarmu (no chyba, że alarm strefowy). Aby otworzyć bagażnik, najpierw muszę "odpipać" alarm (który otwiera drzwi). Wtedy nie występuje przypadek zatrzaśnięcia kluczyków w bagażniku, bo drzwi zostały wcześniej otwarte.
pozdrawiam
Arturek

resonal 03-04-2008 09:22

Re: kluczyki
 
robbert, zawsze jest lepiej tam, gdzie nas nie ma, a fajniejsze jest to czego nie mamy...
Ja bym chciał mieć taką opcję nawet za cenę noszenia klucza na smyczy.
pozdro

RedHat 03-04-2008 10:10

Re: kluczyki
 
To faktycznie bardzo wygodna opcja i czesto mi sie przydaje. Nie mam zwyczaju wkladania kurtki do bagaznika, spodni tym bardziej :) wiec wiecej z tego pozytku niz klopotu


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:58.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.