Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Galaxy (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=108)
-   -   [Galaxy 1994-2000] Dołożenie silniczka do bocznej szyby. (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=107472)

dwoje19 14-08-2010 09:24

Dołożenie silniczka do bocznej szyby.
 
Zamontowałem silniczek z prawej strony do uchylania szyby. Niestety plastykowa osłona słupka teraz nie pasuje. Jak to w oryginale jest montowane?. Czy jest jakaś specjalna większa osłonka czy po prostu w starej jest wycięty otwór i silniczek jest na wierzchu?.

Maciek79 14-08-2010 10:13

Odp: Dołożenie silniczka do bocznej szyby - problem z osłonką.
 
Tak, jest inna osłona

dwoje19 14-08-2010 15:36

Odp: Dołożenie silniczka do bocznej szyby.
 
OK już wszystko wiem.

devaluator 16-08-2010 08:54

Odp: Dołożenie silniczka do bocznej szyby.
 
a dla uściślenia sprawy... wtyczki są, cała instalacja jest przygotowana. Może komuś to info się przyda.

dwoje19 17-08-2010 19:28

Odp: Dołożenie silniczka do bocznej szyby.
 
No wtyczki faktycznie są, ale mam problem z wyciągnięciem zaślepki pod przełącznik (tej od szyb i tej okrągłej na samej górze) . Wiem, że to śmieszne ale jak je wyciągnąć. Palcami mocno pchałem od tyłu i mało nie wyrwałem całego panelu a zaślepka ani ruszą.

muflon137 18-08-2010 04:44

Odp: Dołożenie silniczka do bocznej szyby.
 
ona jest na zatrzaski więc musisz włożyć w to więcej siły ...

Maciek79 18-08-2010 08:55

Odp: Dołożenie silniczka do bocznej szyby.
 
Zaślepek nie wydłubiesz. One są wsadzane od wewn. Musisz wydłubać Panel climatronic, radio i kieszeń pod radiem. Potem chyba 3 śrubki i wyrywasz cały panel.

devaluator 18-08-2010 10:36

Odp: Dołożenie silniczka do bocznej szyby.
 
albo młotek i ostry śrubokręt jak nie chce ci się kręcić. Wbijesz do środka i samo wypadnie, osobiście wybrałbym opcję rozkręcania.

greg1971 20-08-2010 06:28

Odp: Dołożenie silniczka do bocznej szyby.
 
I tak trzeba rozkręcać, żeby zamontować wyłącznik.

PS. Jaki koszt silniczka i wyłącznika (i ewentualnie osłon słupka)?

truckman 29-08-2010 14:15

Odp: Dołożenie silniczka do bocznej szyby.
 
Może ta kwestia to "czarnowidztwo" ale do pełni funkcji potrzebny jest STEROWNIK- wiec posiadacze nowszych Ga,Sh,Al z reguły po 04.1998/kabli tyle co pierwotna OPCJA/ oraz tych egzemplarzy bez jakiejkolwiek elektryki szyb /czyli także JA/ mają wiekszy problem.... bo silniczek- jest,obudowa słupka z "garbem"-jest, kabelki -są, przyciski -są, została kwestia wbudowania własnego nowopowstałego sterownika....KOLEDZY,PROSZE O POMOC: jakis skan schematu, podpowiedzi wszelkie.....


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:12.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.