Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   [Focus 2004-2008] Czy światła poliftowe będą pasować do przedlifta ? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=192435)

PanWladza 27-10-2013 10:35

Czy światła poliftowe będą pasować do przedlifta ?
 
Witam, jestem posiadaczem Focusa z 2007r, ale na tych starszych światlach, a chciałbym troszke odświeżyc jego wyglad z przodu i założyć te nowsze lampy i moje pytanie brzmi czy w ogole da sie założyc bo wiem ze na pewno maske i nadkola bede musial tez miec inne, tylko czy to bedzie wszystko pasowac.

skylla1 27-10-2013 11:55

Odp: Czy światła poliftowe będą pasować do przedlifta ?
 
Pomijając możliwości, wszyscy pomyślą, że auto jest po dzwonie naprawione tym co akurat było na szrocie :-).
Poza tym zmiana samego przodu a pozostawienie oryginalnej reszty to najgorsza postać "wiejskiego" tuningu...

yaarofox 27-10-2013 12:25

Odp: Czy światła poliftowe będą pasować do przedlifta ?
 
i tylnie lampy masz białe w lifcie

kubaw20055 27-10-2013 13:15

Odp: Czy światła poliftowe będą pasować do przedlifta ?
 
Wypadałoby również wymienić tylną klapę na nowszą z przetłoczeniem jeśli nie jest to kombi :P Oprócz lamp przednich pewnie trzeba wymienić też pas/wzmocnienie czołowe, błotniki, zderzak z grillem

szejk78 27-10-2013 15:57

Odp: Czy światła poliftowe będą pasować do przedlifta ?
 
z czegoś się bierze 2x większa cena za polifta pomijając rocznik:P

void-tech 28-10-2013 21:51

Odp: Czy światła poliftowe będą pasować do przedlifta ?
 
No jak wiele rzeczy głupich na świecie i ta jest. Przed lift jest zwyczajnie brzydszy, spaprany niż wersja pierwotna.

lukan 29-10-2013 09:11

Odp: Czy światła poliftowe będą pasować do przedlifta ?
 
Cytat:

Napisał PanWladza (Post 2097134)
Witam, jestem posiadaczem Focusa z 2007r, ale na tych starszych światlach, a chciałbym troszke odświeżyc jego wyglad z przodu i założyć te nowsze lampy i moje pytanie brzmi czy w ogole da sie założyc bo wiem ze na pewno maske i nadkola bede musial tez miec inne, tylko czy to bedzie wszystko pasowac.

Model po-liftingowy posiada ponadto nowe dodatkowe przetłoczenia po bokach karoserii.

tedi_k 29-10-2013 18:07

Odp: Czy światła poliftowe będą pasować do przedlifta ?
 
Czyli - tak na prawdę należy wymienić SAMOCHÓD przedliftowy na poliftowy...:wink::619:

HARDCOREXXX 01-11-2013 16:28

Odp: Czy światła poliftowe będą pasować do przedlifta ?
 
Widzisz kolego -zawsze się znajdzie jakaś Pała co coś napisze ale nie będzie to w ogóle związane z odpowiedzią na twoje pytanie.
Jak najbardziej się da to zrobić bo ja tak mam zmieniony przód auta.
Tylko zadaj sobie pytanie czy warto wydać tyle kasy za zmianę wyglądu.
Ja kupiłem auto już przerobione , ponieważ poprzedni właściciel miał dzwona i większość przodu musiał wymienić , a że ceny używanych części przed czy po lifcie są takie same bądź porównywalne na taką zamianę się zdecydował.
Lampy , błotniki ,maska ,prawdopodobnie zderzak i pas przedni (nie wiem jak wyglądają te przed liftem więc pewności nie mam).


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:40.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.