Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Transit (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=101)
-   -   [Transit 2000-2006] elektryczne szyby a zwykle (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=125874)

jaby 17-03-2011 10:54

elektryczne szyby a zwykle
 
Witam mozna zalozyc elektryczne szyby jesli fabrycznie byly na korbke sa juz podlaczenia mozna to zrobic bez problemu?

jaby 19-03-2011 08:23

Odp: elektryczne szyby a zwykle
 
UPs

wojtekjanus 19-03-2011 08:49

Odp: elektryczne szyby a zwykle
 
Jeżeli masz okablowanie z wtykami - to po zakupie oryginalnej reszty:
- zespół włączników kierowcy (tzw master switch)
- zespół "one touch" do włącznika kierowcy (szyba zjeżdża w dół za jednym uderzeniem klawisza)
- zespół włączników pasażera
- kpl napędów szyb z silnikami

powinno działać.

jaby 19-03-2011 09:31

Odp: elektryczne szyby a zwykle
 
Wlasnie mam niedaleko niby caly komplet tylko podlaczyc ale niewiem czy sa oryginalnie wyprowadzone przewody by sie do nich podpiac musze sprawdzic a za caly kpl chce 240 zl wydaje mi sie ze cena jest w miare dobra dzieki pozdro

Huzar24 19-03-2011 10:23

Odp: elektryczne szyby a zwykle
 
Cytat:

Napisał jaby (Post 1620820)
Wlasnie mam niedaleko niby caly komplet tylko podlaczyc ale niewiem czy sa oryginalnie wyprowadzone przewody by sie do nich podpiac musze sprawdzic a za caly kpl chce 240 zl wydaje mi sie ze cena jest w miare dobra dzieki pozdro

Witam

a nie lepiej zestaw z allegro np. wpisz elektryczne szyby i wyskoczy ci zestaw za ok, 140zl to 100zl taniej.Ile czasu zajmie zamontowanie oryginalu a tego z allegro. ? Sam zastanawiam sie nad tymi szybami bo mam korbki i czasami mnie wkurza jak musze opuscici szybe od pasazera.

wojtekjanus 19-03-2011 16:00

Odp: elektryczne szyby a zwykle
 
Cytat:

Napisał Huzar24 (Post 1620853)
a nie lepiej zestaw z allegro np. wpisz elektryczne szyby i wyskoczy ci zestaw za ok, 140zl to 100zl taniej.

Nie, nie, nie... Tylko oryginał, dobra używka. Te "ogólnowojskowe" produkty to najczęściej zadowalają tylko... producenta i sprzedawcę. Mając gotową instalację, na pewno zrobi to szybciej niż montując instalację z Allegro i ciągnąc wiązki przewodów.

Napisz jakie masz wtyki w drzwiach - DOKŁADNIE z jakimi przewodami (kolory), powiem ci czy to się nadaje, mam dokładny schemat tej instalacji z opisem pinów, kolorów itd.

G0 Mułek 20-03-2011 10:16

Odp: elektryczne szyby a zwykle
 
Uważam, że to bardzo dobry pomysł i dobra cena jak za całość. Jak też się nad tym zastanawiałem. Jak ja szukałem to cena za kpl 400 zł (używka oryginał). To co jest nowe na allegro pasuje do Golfa II i astry a nie do Transita. To samo z central zamkiem. Jak nie oryginał to musi być "dedykowany" do Forda. Musi mieć specjalne mocowania czy tam cięgna.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:51.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.