Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Kuga (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=171)
-   -   [Kuga 2008-2012] Jak włączyć automatyczne zamykanie drzwi podczas jazdy (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=239860)

jacekg93 01-03-2016 17:33

Jak włączyć automatyczne zamykanie drzwi podczas jazdy
 
Chciałbym w swoim samochodzie włączyć żeby się drzwi zamykały podczas ruszaniu z tego co widziałem na YouTube to trzeba 3 razy przy włączonym zapłonie potem zgasić i znów 3 razy przy wyłączonym zapłonie potem włączyć ale to do mondeo mk 3 a ja mam kuge mk 1. Powiecie mi jak to można jeszcze inaczej zrobić ? :(

SRS 01-03-2016 19:56

Odp: Jak włączyć automatyczne zamykanie drzwi podczas jazdy
 
Elemconfig lub UCD-sem jak masz kabelek

holek01 21-05-2016 00:02

Odp: Jak włączyć automatyczne zamykanie drzwi podczas jazdy
 
W Kugach MK1 raczej to nie działa, wczoraj miałem to w ASO włączone i gem zatwierdził i nie działa to :/

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Gostek_ 22-05-2016 21:11

Odp: Jak włączyć automatyczne zamykanie drzwi podczas jazdy
 
Mi działało, podobnie jak składanie lusterek z kluczyka...

tedi_k 23-05-2016 09:16

Odp: Jak włączyć automatyczne zamykanie drzwi podczas jazdy
 
Cytat:

Napisał holek01 (Post 2598938)
W Kugach MK1 raczej to nie działa,...

To masz wyjątkową i jedyną Kugę MK1 :one: We wszystkich innych Kugach MK1 działa zawsze...
Chyba niewłaściwe ASO w Lublinie odwiedziłeś...:619:

holek01 23-05-2016 09:36

Odp: Jak włączyć automatyczne zamykanie drzwi podczas jazdy
 
Czyli autoryglowanie i składanie lusterek z kluczyka powinno działać? Z lusterkami twierdzą, że trzeba by wymieniać moduły w drzwiach u kierowcy i pasażera aby była taka opcja :/

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Gostek_ 23-05-2016 19:56

Odp: Jak włączyć automatyczne zamykanie drzwi podczas jazdy
 
Autoryglowanie działa bez problemu, co do lusterek to trzeba wgrać odpowiedni programik opracowany na wschodzie i też działa. Moduły do wymiany, co za głąby... Zapytaj użytkownika Mayak :)

jacekg93 22-06-2016 14:06

Odp: Jak włączyć automatyczne zamykanie drzwi podczas jazdy
 
Dzięki dziś spróbuję coś pogrzebać :one: chciałbym też żeby składanie lusterek działało tak jak zamykam raz to nie składają a jak dwa razy to się składają. Wtedy byłby fajny bajer :surprise:

mistrzp87 22-06-2016 19:50

Odp: Jak włączyć automatyczne zamykanie drzwi podczas jazdy
 
Ja dzisiaj miałem spotkanie z Kolegą @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] i zainstalował mi składanie lusterek z pilota ( jak również z przycisków na klamkach (Keyless)) i działa to super. Jest właśnie tak jak chcesz, czyli składają się dopiero po drugim kliknięciu. @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] zrobił mi również kalibracje skrzyni Power Shift i "wzmocnienie" silnika z 136 na 163 KM - wszystko trwało max 15 min. I teraz mam super sprawne, mocne autko z fajnym bajerem za nieduże pieniądze i bez potrzeby jechania a drugi koniec Polski, bo @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] jest z Bydgoszczy, i sam do mnie przyjechał. Polecam jak najbardziej!

leszcz 22-06-2016 19:58

Odp: Jak włączyć automatyczne zamykanie drzwi podczas jazdy
 
Cytat:

Napisał mistrzp87 (Post 2615524)
bez potrzeby jechania a drugi koniec Polski, bo Leszcz jest z Bydgoszczy, i sam do mnie przyjechał. Polecam jak najbardziej!

:one:
przyjechał bo był w Toruniu na innych robotach .
No i nie trwało to 15 min ... ciut dłużej :)
Ale wszystko działa i kolega zadowolony .

Nadal zadziwia mnie ganianie przez innego kolegę ludzi po PL :027:

Nie mam więc oporów od dziś również ... nie będzie polecania :619:

Bump:
Cytat:

Napisał mistrzp87 (Post 2615524)
kalibracje skrzyni Power Shift

lepiej teraz jest ?


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:16.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.