Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   [Focus 2011-2014] Parowanie Reflektorów (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=168574)

Fordziszon 29-10-2012 18:02

Parowanie Reflektorów
 
Witam !

Zauważyłem już drugi raz w ciągu tygodnia parowanie przednich lamp samochód jest z bieżącego rocznika i nie był uderzony !


Może miał ktoś taki przypadek w swoim samochodzie i wymieniał coś takiego na gwarancji .

aerostar 29-10-2012 18:23

Odp: Parowanie Reflektorów
 
Też raz kiedyś miałem coś takiego po tym jak wyjechałem z ciepłej hali w serwisie na zewnątrz, gdzie panowała niska temperatura (niestety nie pamiętam jaka). Żeby całkowicie usunąć parę włączyłem na chwilę długie światła (świecąc w drzwi mojego garażu) tak, aby cały klosz się rozgrzał.

Fordziszon 29-10-2012 18:54

Odp: Parowanie Reflektorów
 
Cytat:

Napisał aerostar (Post 1896952)
Też raz kiedyś miałem coś takiego po tym jak wyjechałem z ciepłej hali w serwisie na zewnątrz, gdzie panowała niska temperatura (niestety nie pamiętam jaka). Żeby całkowicie usunąć parę włączyłem na chwilę długie światła (świecąc w drzwi mojego garażu) tak, aby cały klosz się rozgrzał.

Właśnie pierwszy raz miałem coś takiego po wyjeździe z serwisu i zrobiliśmy około 15km i nie odparowały a dzisiaj zauważyłem to ponownie lecz samochód stał cały dzień na zewnątrz !

K9Darek 30-10-2012 21:11

Odp: Parowanie Reflektorów
 
A masz gumowe nakładki na reflektor zakładane od strony silnika?

Fordziszon 31-10-2012 08:20

Odp: Parowanie Reflektorów
 
Cytat:

Napisał K9Darek (Post 1897731)
A masz gumowe nakładki na reflektor zakładane od strony silnika?

Oczywiście że tak ,nawet tego nikt nie ruszał auto ma 9500 przebiegu !


Pozdrawiam

mwiwat 31-10-2012 08:27

Odp: Parowanie Reflektorów
 
ja mialem cos takiego w mondeo, rozlozylem i zlozylem klosz jeszcze raz i po problemie. widocznie gdzies znalazla sie jakas nieszczelnosc.

xywameg 31-10-2012 17:55

Odp: Parowanie Reflektorów
 
To nie jest normalna sprawa tak nie powinno być reflektory są szczelne lub nie, innej możliwości nie ma no chyba że przeciekają, a to nie jest normalna sytuacja

K9Darek 31-10-2012 20:45

Odp: Parowanie Reflektorów
 
No to pozostaje nieszczelność gdzieś. Albo oddasz do warsztatu gdzie się zajmują lampami albo czekasz aż się ociepli z szukaniem i ewentualnym wyjęciem lamp. Albo zostawisz jak jest.. choć będzie denerwować za każdym razem gdy zobaczysz że są zaparowane ;)
Pozdr

iras76 31-10-2012 21:49

Odp: Parowanie Reflektorów
 
warto podjechać do ASO, mi co prawda parował kierunek w lusterku ale bez problemu wymienili w ramach gwarancji.

gerwek 01-11-2012 09:21

Odp: Parowanie Reflektorów
 
Niestety mam to samo mam ksenony i parują mi obydwa tam gdzie są kierunkowskazy czyli w rogach i tylko przy deszczu...


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:07.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.