Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2007-2014] Niekompetencja gazety A-M&sport (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=62964)

KrisK 25-02-2009 07:35

Niekompetencja gazety A-M&sport
 
Hej,
Wczoraj zakupiłem Auto Motor i Sport. Na stronie 57 jest mały teścik mondeo kombi 2.2 TDCI w wersji ghia. Pomijam sam fakt artykułu i ocenę mondeo (zresztą bardzo dobra) to zaskoczył mnie zakreślony na żółto lub czerwono akapit dotyczący samego silnika. Wynika z niego że jest to wspólne "dzieło" PSA i Forda (i to jest prawda) tyle że napisano że w Fordzie pracują dwie turbiny mała i duża a to już jest nieprawda. Ford zastosował w odróżnieniu od PSA jedna dużą turbinę podobnie zresztą jak Mitsubishi w Outlanderze. Biorąc pod uwagę, że gazeta ta jest jedną z "lepszych" magazynów motoryzacyjnych to fakt takiej kuchy jest załamujący. Z perspektywy klienta pozostaje szukanie opinii na forach od właścicieli bo prasa motoryzacyjna i "wiedza" w salonach pozostawia dużo do życzenia.

jagrall 25-02-2009 07:38

Odp: Niekompetencja gazety A-M&sport
 
no też to zauważyłem, być może pisał to redaktor, który na codzień zajmuje się turystyką albo kosmetykami samochodowymi :D
co do gazety, każdej zdarzają się wpadki. ams ogólnie uważam za jedną z lepszych, mam wszystkie numery od sierpnia 1992 :) (wcześniej jako auto international)

KrisK 25-02-2009 07:41

Odp: Niekompetencja gazety A-M&sport
 
Cytat:

Napisał jagrall (Post 1097338)
no też to zauważyłem, być może pisał to redaktor, który na codzień zajmuje się turystyką albo kosmetykami samochodowymi :D
co do gazety, każdej zdarzają się wpadki. ams ogólnie uważam za jedną z lepszych, mam wszystkie numery od sierpnia 1992 :) (wcześniej jako auto international)

Wpadki każdemu się zdarzają i chochliki są normalne ale tu akapit zakreślony w kolorze czyli można by rzec bardzo ważny zawiera podstawowy błąd o silniku. Na dodatek tą informację bardzo łatwo sprawdzić w internecie. Dziennikarz chyba powinien znaleźć czas na to bo napisanie tak krótkiego artykułu nie zajęło mu zbyt wiele czasu.

jagrall 25-02-2009 08:05

Odp: Niekompetencja gazety A-M&sport
 
możemy wystosować do nich list protestacyjny, napewno sprostują :)

januszstom 25-02-2009 09:46

Odp: Niekompetencja gazety A-M&sport
 
A może od lutego 2009 druga turbina gratis

Karlito 25-02-2009 09:51

Odp: Niekompetencja gazety A-M&sport
 
Albo sadzili ze wiatrak klimy to tez turbina.

KrisK 25-02-2009 10:55

Odp: Niekompetencja gazety A-M&sport
 
Cytat:

Napisał januszstom (Post 1097414)
A może od lutego 2009 druga turbina gratis

Też o tym myślałem... Nawet myślałem że może dziennikarz ma zapasową do wymiany bo tak ją skatuje że do wymiany będzie...
W sumie nie słyszałem o akcji serwisowej Forda - zapasowa turbina w miejscu koła zapasowego. W przypadku dymienia na niebiesko stań i wymień (szczegóły w instrukcji obsługi)

cornholio01 25-02-2009 17:15

Odp: Niekompetencja gazety A-M&sport
 
he he druga turbine pismak kupil na allegro za 50 zeta i wies tuning rozpowszechnia

RoNiN76 26-02-2009 19:31

Odp: Niekompetencja gazety A-M&sport
 
hahaha matoły pomylilo im sie z citroenem :D i poszli na łatwizne ale to dowodzi tylko temu, że nie maja pojecia o tym co piszą.

BolFrank 27-02-2009 12:55

Odp: Niekompetencja gazety A-M&sport
 
Cytat:

Napisał RoNiN76 (Post 1099222)
to dowodzi tylko temu, że nie maja pojecia o tym co piszą.

... agree :one:


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:42.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.