Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Hyde-Park (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=106)
-   -   Fiesta full wypas czyli jak skrzywdzić samochód :D (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=98422)

m_g 22-04-2010 19:43

Fiesta full wypas czyli jak skrzywdzić samochód :D
 
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]


hehe , zderzak na nity na masce coś nie wiem co niby to wlot powietrza, ale krzywda dla niej :D:D:619::<:(:(

Tommy_boy 22-04-2010 20:06

Odp: Fiesta full wypas czyli jak skrzywdzić samochód :D
 
Hehe dobre! Ten wlot na masce zeby 1.6 sie nie przegrzal!!! Maja chlopaki fantazje. A te swiatla przednie to bmw?grill z ibizy'96? Mozna by jakis konkurs zrobic typu jakie auta byly dawcami organow do tego wynalazku

franczesko 22-04-2010 20:29

Odp: Fiesta full wypas czyli jak skrzywdzić samochód :D
 
lampy chyba tez z seata :D szkoda ze auto z takim fajnym silnikiem zostało tak zbezczeszczone :)

m_g 22-04-2010 20:34

Odp: Fiesta full wypas czyli jak skrzywdzić samochód :D
 
Ale gdyby je trochę rozebrać i co nie co porobić to może by wyszło na ludzi hehe... ale to mozolna robota :D:D

benny86 22-04-2010 22:13

Odp: Fiesta full wypas czyli jak skrzywdzić samochód :D
 
Jedyne co widze dobrego w tym aucie to silnik (pod warunkiem ze chodzi jak nalezy) 100 kucyków w fieście leciutkiej pewnie robi swoje

Hetfield 23-04-2010 07:30

Odp: Fiesta full wypas czyli jak skrzywdzić samochód :D
 
z tyłu nie jest tak tragicznie, oprócz tej rury kanalizacyjnej, przód tragedia.

subratri 23-04-2010 12:51

Odp: Fiesta full wypas czyli jak skrzywdzić samochód :D
 
nie no nie jest najgorzej chyba :) auto sprofanowane ale zrobione jakoś tak... w jednej koncepcji :) te 100KM to nie wiem skąd wziął bo były 104, 110 i 130 ale 100 nie było :D może hamować pojechał :D ale widziałem już ikserdwójkę z silnikiem 2.8 VW (jak w moim galu) mieści się po wycięciu kilku zbędnych belek poprzecznych i innych wzmocnień :D także ta nie jest chyba jeszcze najgorsza :D zresztą i tak pewnie zgnije do zimy :D

no i nie wiem czy to XR2i bo nie było chyba z manualnymi szybami, chociaż fotele jakby z tego właśnie modelu.

odemnie max punktów kolega dostaje za pomalowanie plastyków wewnątrz czarnym błyszczącym lakierem :D i za te nity w tylnym zderzaku nie wiadomo po co :)

Maloopalony 26-04-2010 09:46

Odp: Fiesta full wypas czyli jak skrzywdzić samochód :D
 
Cytat:

Napisał subratri (Post 1421320)
:D i za te nity w tylnym zderzaku nie wiadomo po co :)

Komponują sie z nitami z przedniego zderzaka :)

Jitter 26-04-2010 09:58

Odp: Fiesta full wypas czyli jak skrzywdzić samochód :D
 
Holy shit! :shock::shock::shock: Ale gruz... Przyznam, że nigdy nie widziałem go w Zielonej na ulicach - chyba tylko na lawecie go wozili - na zloty "tjuningofe". Może to i dobrze... What a shame...:oops:

wojtekcichy 26-04-2010 10:00

Odp: Fiesta full wypas czyli jak skrzywdzić samochód :D
 
Heh. z początku myślałem że to Set Ibiza (bo od niego ma przód właśnie), jak ktoś chciał seata to mógł go sobie kupić :D
Ale te nity z tyłu nijak się nie komponują z tymi z przodu ponieważ tylne są pomalowane na czarno.
A ten wlot na dachu to do chłodzenia głowy? :D Czy tylko daje opór większy żeby za bardzo ta rakieta się nie rozpędziła :D


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:09.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.