Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   [Focus 2014-2018] potwierdzenie zamknięcia samochodu (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=340238)

cza-rny 08-04-2024 21:13

potwierdzenie zamknięcia samochodu
 
pacjent - Focus mk3 2017 1,5 benzynka

Nurtuje mnie jedna kwestia, a mianowicie.
Przy otwartych przednich drzwiach nie da się zamknąć samochodu i dodatkowo jest sygnał klaksonem, natomiast przy otwartych tylnych drzwiach i klapie bagażnika samochód zamyka się normalnie.
Pytanie czy tak ma być, czy to coś nie tak z moją skorupą ;-)

cza-rny 11-04-2024 10:41

Odp: potwierdzenie zamknięcia samochodu
 
ktoś, coś? ;-)

stew66 11-04-2024 10:56

Odp: potwierdzenie zamknięcia samochodu
 
Według mnie tak ma być, gdzieś to jest opisane w instrukcji.

clubGRANT 11-04-2024 15:34

Odp: potwierdzenie zamknięcia samochodu
 
1 załącznik(i)
Instrukacja obsługi się kłania, jak nie masz papierowej to poszukaj na necie PDF.

krzys1968 11-04-2024 16:32

Odp: potwierdzenie zamknięcia samochodu
 
[QUOTE =cza-rny;3 490 292]ktoś, coś? ;-)[/QUOTE]

U mnie jest tak samo.

cza-rny 12-04-2024 17:36

Odp: potwierdzenie zamknięcia samochodu
 
instrukcja instrukcją, a życie życiem ;-)
przyznaję się bez bicia, że do instrukcji nie zajrzałem, ale byłem więcej niż pewien, że tam takowej informacji nie znajdę ;-)

pytanko, czy da się coś wykombinować, aby tylne drzwi komunikowały niezamknięcie tak samo jak przednie

clubGRANT 13-04-2024 12:41

Odp: potwierdzenie zamknięcia samochodu
 
Każde z drzwi posiada moduł - przednie mają po 2 wtyczki ([Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]), tylne po 1 wtyczce ([Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]), moduły co prawda są wymienne przed/po lift ale wówczas nie działają prawidłowo, więc skoro tak się dzieje to tak są zaprogramowane pod konkretne auto/wyposażenie. Były tematy, w których jeśli masz w tylnych drzwiach korby to jest problem z lusterkami grzanymi/składanymi.

cza-rny 15-04-2024 16:04

Odp: potwierdzenie zamknięcia samochodu
 
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
u mnie jest pełna elektryka lusterka składane i grzane, szyby przód i tył bez korbotroniku ��

Zdążyło się już parę razy, że moja kochana mała księżniczka wysiadając z karety ������ nie zamknęła drzwi, a ja w pośpiech z pilocika cyk i samochód stał z otwartymi drzwiami, aż dziw, że jeszcze nic nie zginęło ��
I jakby w tylnych drzwiach było takie samo potwierdzenie o nie zamnknieciu drzwi jak z przodu to byłoby świetnie

psyho99 16-04-2024 07:49

Odp: potwierdzenie zamknięcia samochodu
 
Dla mnie akurat takie rozwiązanie to zaleta. Często tak mam, że z tyłu auta wyciągam np. dzieci czy zakupy i mam ręce zajęte, żeby klikać pilotem, to póki mam ręce wolne, otwieram tylne drzwi, zamykam auto z pilota, wyciągam co trzeba i np. nogą zamykam drzwi.

Wtedy auto się zatrzaskuje i sygnalizuje to mrugnięciem kierunkowskazów a ja już nie musze odstawiać rzeczy, żeby szukać pilota.

cza-rny 21-04-2024 08:52

Odp: potwierdzenie zamknięcia samochodu
 
reasumując nic się nie da zrobić?
tak?


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:37.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.