Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   [Focus 2004-2008] Przy otwieraniu samochodu otwiera sie bagażnik . (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=197692)

Łukasz789 25-01-2014 14:51

Przy otwieraniu samochodu otwiera sie bagażnik .
 
Tak jak napisałem przy otwieraniu z pilota samochodu otwiera mnie bagażnik.

FLAGA 25-01-2014 20:50

Odp: Przy otwieraniu samochodu otwiera sie bagażnik .
 
Mam tak samo,po otwarciu z pilota otwiera wszystkie drzwi i bagaznik.Niema w tym nic dziwnego,kumpel ma to z****..... i musi otwierac za kazdym razem bagaznik z pilota(tym osobnym przyciskiem)Czym sie martwisz??

mojmistrz 25-01-2014 21:34

Odp: Przy otwieraniu samochodu otwiera sie bagażnik .
 
Bo poprawnie działający system, to bagażnik otwierany tylko z przycisku otwarcia klapy bagażnika, a nie wraz z centralnym drzwi... ;] gdzieś musi być zwarcie, albo w samochodzie, albo w pilocie.

arielzet 26-01-2014 08:25

Cytat:

Napisał mojmistrz (Post 2146253)
Bo poprawnie działający system, to bagażnik otwierany tylko z przycisku otwarcia klapy bagażnika, a nie wraz z centralnym drzwi... ;] gdzieś musi być zwarcie, albo w samochodzie, albo w pilocie.

Trochę to dziwne bo ja mam tak samo jak FLAGA. Bagaznik otwiera sie także z drzwiami bo wtedy alarm sie rozbraja. Owszem mogę otworzyć sam bagażnik z guzika w pilocie ale tylko wtedy kiedy auto jest zamknięte i alarm uzbrojony i chce coś wyciągnąć tylko z bagażnika. O takim właśnie działaniu pisze w instrukcji
Pozdro


==============
Wysłane z iPhone'a

infern1ty 26-01-2014 10:32

Odp: Przy otwieraniu samochodu otwiera sie bagażnik .
 
potwierdzam, z drzwiami otwiera się też bagażnik i jest to normalne. Przycisk otwierania klapy służy do jednorazowego otwarcia bagażnika, który zatrzaśnie się po zamknięciu klapy. Nie szukaj zwarcia :)

mojmistrz 26-01-2014 12:35

Odp: Przy otwieraniu samochodu otwiera sie bagażnik .
 
Dziwne. U mnie bagażnik otwieram niezależnie. Ale jak, otwiera się u Was też bagażnik i co ? Musicie iść go zamknąć ? Wybaczcie głupie pytanie, po prostu zastanawia mnie ten mechanizm ^^ :D

RobekK4 26-01-2014 16:24

Odp: Przy otwieraniu samochodu otwiera sie bagażnik .
 
Pisząc, że przy otwieraniu drzwi z pilota, otwiera się też bagażnik - mamy na myśli, że zamek bagażnika odryglowuje się i można dostać się do niego, ale najpierw naciskając przycisk otwierania kufra - ten przy lampkach oświetlenia rejestracji (tak samo aby dostać się do wnętrza auta trzeba pociągnąć klamkę). Natomiast przycisk w pilocie do otwarcia samego bagażnika otwiera bagażnik dosłownie - wystarczy chwycić klapę w dowolnym miejscu i ją unieść.
Jeżeli Łukasz789 otwierając auto z pilota uzyskuje dodatkowo efekt otwarcia bagażnika, tak jakby użył przycisku bagażnika na pilocie, to ma ewidentnie jakąś usterkę.

mojmistrz 26-01-2014 17:15

Odp: Przy otwieraniu samochodu otwiera sie bagażnik .
 
Aaaaa :D dzięki za wyjaśnienie :D ja nie mam alarmu, tylko centralny, dlatego dla mnie takie niezrozumiałe :D już sobie wyobrażałem, jak za każdym razem latacie zamknąć, tak fizcznie, klapę bagażnika.... ;]

infern1ty 26-01-2014 17:46

Odp: Przy otwieraniu samochodu otwiera sie bagażnik .
 
w sumie racja, że trzeba doprecyzować czy bagażnik się odryglowuje czy otwiera na oścież :)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:44.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.