Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2007-2014] rolety szyby boczne tył oryginały (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=79211)

brystol 22-09-2009 19:10

rolety szyby bocznych tył -oryginały/nawiewy tył
 
Szanowni koledzy czy ktoś z was dokładał bądź próbował dokładać rolety szyb bocznych w mondeo ?
Niestety w wersji Titanium szyby barwione na niebiesko to gadżecik stylistyczny i podczas ostatniej dłuższej podróży dzieciaki zgłaszały mi z tylnych siedzeń problem nasłonecznienia i nagrzania wnetrza. W serwisie Pan telefonicznie poinformował mnie, że koszt założenia tych rolet to ok. 1600 zł za 1 drzwi. Nie wiem czy bekę ze mnie kręcił czy to jednak możliwe.

Druga sprawa to nawiewy przy drzwiach tylnych (Titanium). Mam wrażenie że nie działają prawidłowo bo jak dam dmuchawę na max to z przodu ondulacje demoluje a z tych tylnych nawiewów ledwo bździ.... to normalne zjawisko ?

azet 22-09-2009 20:01

Odp: rolety szyby boczne tył oryginały
 
próbowałem rozgryźć temat, gdzieś tu jest opisane, cena chyba nie jest z kosmosu, jak kupisz oryginalną roletę, i obicie drzwi z otworem na roletę + zaczepy na ramie okna + robociznę to pewnie wyjdzie ten 1600 . Taniej by było kupić roletę i się samemu pobawić, trzeba by było wyciąc otwór i zrobić jakieś maskowanie tego otworu, wyjdzie Ci taniej jak w serwisie, ale tu kłania się adam słodowy, albo znajomy mechanik,bo miejsce na roletę jest przygotowane , jest to nawet w silver x .

tutaj było trochęna ten temat

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

a tutaj już było prawie zamontowane ,ale to były własnej roboty, i nie bardzo nadawały sie.ale gdyby kupić oryginalne, trzeba tylko otwór wyciąć i zamaskować

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

antyrama 22-09-2009 20:23

Odp: rolety szyby boczne tył oryginały
 
nawiewy z tylu sa wyraznie slabsze.

Spiller 22-09-2009 21:44

Odp: rolety szyby boczne tył oryginały
 
to widzę, że jak zapłaciłem za swoje rolety 400, to nie jest chyba dużo ;)

kristof70 23-09-2009 08:12

Odp: rolety szyby boczne tył oryginały
 
No niestety nawiewy z tyłu słabiej dmuchają

MP5 23-09-2009 08:18

Odp: rolety szyby boczne tył oryginały
 
Potwierdzam co do "słabych" nawiewów w środkowych słupkach, jakoś nie dopracowali tego rozwiązania, mimo, że wzorowane jest na Volvo, z którym ścisle współpracowali.

brystol 23-09-2009 14:10

Odp: rolety szyby boczne tył oryginały
 
Właśnie z powodu m.in. kiepskich nawiewów przydało by się te rolety dołożyć, no ale cena jest miażdżąca.
Za dołożenie 2 roletek 3200 zł to stanowczo za dużo....

kristof70 23-09-2009 14:14

Odp: rolety szyby boczne tył oryginały
 
za o wiele taniej można wziąść pod uwage przyciemnienie szyb

brystol 23-09-2009 14:18

Odp: rolety szyby boczne tył oryginały
 
no dobra ale czy to nie bedzie badziewnie wyglądało - z przodu niebieskawe a z tyłu czarne ?
Myslałem o przyciemnieniu szyb i pewnie tak się to skończy bo wydaje się że to bedzie jednak tańsza opcja niz zakup rolet w bandyckiej cenie.
Chyba że znajdę całkiem nowego rozbitka z roletami w tylnych drzwiach....he he

TOMAS 23-09-2009 21:43

Odp: rolety szyby boczne tył oryginały
 
Albo kupić na alledrogo z jakiego angola :)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:55.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.