Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Hyde-Park (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=106)
-   -   Proszę o pomoc w wycenie przed sprzedażą. (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=332287)

mojakuga 05-12-2022 13:31

Proszę o pomoc w wycenie przed sprzedażą.
 
Witajcie,

niebawem z przykrością będę musiał rozstać się z moją Kugą i mam problem z wyceną ponieważ na OtoMoto nie ma podobnych samochodów sprzedawanych przez osoby fizyczne.

Mój samochód to:

-Kuga 2014
-Benzyna
-Przebieg 130 000km
-Szary
-Titanium
-Hak
-1.6 EcoBoost
-150KM
-Półskóra
-drugi właściciel
-z polskiego salonu
-BLIS
-podgrzewane przednie siedzenia
-elektryczna klapa
-bezdotykowe otwieranie
-przyciemniane tylne szyby
-napęd na przód
-podgrzewana przednia szyba

Około rok temu regenerowałem przekładnię przez ASO. W tym roku w ASO wymieniłem pompę wody. Ponieważ prowadzę działalność mogę sobie pozwolić na serwis w ASO i wrzucanie napraw w koszty, więc samochód gościł jedynie w ASO.

Pierwszy właściciel pozwolił sobie wymienić prawe drzwi, przód z AC po tym jak delikatnie ktoś uderzył na parkingu. Informacja pewna, ponieważ zakupiłem samochód od kolegi i widziałem szkodę - wtedy jeszcze nie wiedziałem, że odkupię to autko.

Dodatkowo czujnik parkowania tył - dźwiękowy.

Stan określam na bardzo zadbany, można powiedzieć że od pedanta ;)

Samochód może wisieć miesiąc lub dwa na serwisach, gdyż mam jeszcze inny przez co chętnie wystawiłbym z wyższą ceną.

Uprzejmie dziękuję za pomoc.

grundi_bdg 05-12-2022 14:43

Odp: Proszę o pomoc w wycenie przed sprzedażą.
 
1. skura czy skóra ? jak myślisz ? to że pół skóra to chyba nie oznacza że przez pół ó czyli u można pisać bo aż oczy zabolały,

na otomoto są dwa bliźniacze ogłoszenia, które idealnie pasują w Twoje, tam masz ceny w okolicach 51k, i 59k od dealera ( który daje gwarancję i Fakturę) w obecnych czasach gdzie rynek się uspokoił i auta stoją na stokach można sprzedać albo sprzedawać, Ty widzę wybierasz drugą opcję,

P.s. wybrałeś niewłaściwy dział, admin to przeniesie,

mojakuga 05-12-2022 14:46

Odp: Proszę o pomoc w wycenie przed sprzedażą.
 
Czy mogę prosić o linki do ogłoszeń, które są Twoim zdaniem podobne? Dziękuję.

TOMAS 05-12-2022 16:47

Odp: Proszę o pomoc w wycenie przed sprzedażą.
 
Cytat:

Napisał grundi_bdg (Post 3435196)
w obecnych czasach gdzie rynek się uspokoił i auta stoją na stokach

A to dobre, bo nam wycofali 160 samochodów w tym roku, rozmawiałem w weekend z kolega i u nich ponad 100 aut zostało wykreślone z kontraktu. Nam nie pomogła nawet interwencja w Japonii i fakt ze nasza flota to 700 aut

grundi_bdg 06-12-2022 18:54

Odp: Proszę o pomoc w wycenie przed sprzedażą.
 
Cytat:

Napisał mojakuga (Post 3435197)
Czy mogę prosić o linki do ogłoszeń, które są Twoim zdaniem podobne? Dziękuję.


wystarczyło odpowiednio przefiltrować Otomoto,

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Bump:
Cytat:

Napisał TOMAS (Post 3435210)
A to dobre, bo nam wycofali 160 samochodów w tym roku, rozmawiałem w weekend z kolega i u nich ponad 100 aut zostało wykreślone z kontraktu. Nam nie pomogła nawet interwencja w Japonii i fakt ze nasza flota to 700 aut

Nie mówię że wszyscy,

Kia np anulowała wszystkie zamówienia na automaty klientom detalicznym oraz flotowym, po czym od około tygodnia otomoto jest pełne automatów "od ręki" które faktycznie stoją w salonach,

VW, Audi, Mercedes, Mazda, Fiat, stara grupa PSA, wszyscy mają jakieś auta na Stoku, mniej lub więcej ale jednak mają


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:13.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.