Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   olej 5w30 z allegro. (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=14297)

pejko 26-06-2006 14:11

olej 5w30 z allegro.
 
udało mi się kupić na allegro ojej 5w30 5l oryginalnie zapakowany. mam w zwiazku ztym pytanie czy macie doswiadzczenia z olejem zakupionym w necie, czy mozna go smiało lać bez obaw ,czy nie ma doniesień o jakis podróbkach?

krzysieksa 26-06-2006 14:14

Re: olej 5w30 z allegro.
 
Cytat:

Napisał pejko
udało mi się kupić na allegro ojej 5w30 5l oryginalnie zapakowany. mam w zwiazku ztym pytanie czy macie doswiadzczenia z olejem zakupionym w necie, czy mozna go smiało lać bez obaw ,czy nie ma doniesień o jakis podróbkach?

Ja bym nigdy nie kupił oleju z neta!! :/
Opakowanie może być oryginalne ale zawartość już nie. Swego czasu było sporo takich jaj, że chyba w Castrolu i Shellu zamiast tego był jakiś badziewny olej. Gdzieś o tym czytałem. Ale może takie praktyki już się skończyly :)
Powodzenia ;)

TREBOR75 26-06-2006 14:19

Jaka nazwa oleju do jakiego samochodu ( rok produkcji )?

pejko 26-06-2006 14:24

Cytat:

Napisał TREBOR75
Jaka nazwa oleju do jakiego samochodu ( rok produkcji )?

oczywiscie oryginalny forda formulaE auto mondeo 2.0 1999r

matzone 26-06-2006 17:31

widziałem te oleje na allegro ale wolę zapłacik w klubie parę grosików więcej i mam 100 % pewność. 5 zł nikogo nie zbawi.

kreml 27-06-2006 09:06

Witam! A jaką macie pewność że to co kupujecie w jakimś tam auto sklepiku jest "oryginalnym wyrobem" ?...Przecież do butli nikt nie wejdzie i to tylko kwestia wiary...Ja zapodałem sobie olej E Formula z netu miesiąc temu,dostałem paragon z normalnego sklepu, jak narazie nie widzę różnicy w pracy silnika czy jakiejkolwiek innej. Myślę że jeśli tylko będzie się pamiętało o wymianie o czasie to będzie OK. Pozdro

llechu 27-06-2006 10:33

kreml, taką mamy pewność, że na pewno nikt nie wlał do tych butli np. 20-letniego selektolu (oczywiście przesadziłem, żeby zobrazować). Myślisz, że po co na giełdach samochodowych skupują oryginalne opakowania i korki po olejach za ciężkie pieniądze? W celach ekologicznych?

kreml 28-06-2006 07:26

No ja rozumiem że można robić takie rzeczy.Chodziło mi tylko o to że przecież sprzedawca ze sklepu też bierze ten olej skądś skąd ma taniej by mieć większy zysk.I wystarczy że podjedzie "przedstawiciel" takiej rozlewni i i kto wie czy sklep nie weźmie paru butelek...Nie słyszeliście o przypadkach gdzie w luksusowych drogeriach np. były sprzedawane "lewe" perfumy..?


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:00.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.