Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   [Focus 1998-2004] Wymiana dwumasy na sztywne (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=78432)

mkaminski100 13-09-2009 20:15

Odp: Wymiana dwumasy na sztywne
 
Cytat:

Napisał Adi_ (Post 1244390)
Panowie bo schodzicie mi z tematu. Chciałbym sie dowiedzić czy ktoś probował założyć komplet z TDDI do TDCI ?? koło lite

Grzybek robił, ale nie doczytałem sie czy to z TDDI czy oryginalny zamiennik dwumasy. Ze zdjęć wygląda na zbyt duże sprężyny względem oryginalnego TDDI ale może się mylę.
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

lucash 13-09-2009 22:59

Odp: Wymiana dwumasy na sztywne
 
Kolega Grzybek ma założony zamiennik Valeo.
Na montaż sztywnego koła z TDDi do TDCi zamiast dwumasy jeszcze chyba nikt się nie porwał ;)

Adi_ 15-09-2009 15:16

Odp: Wymiana dwumasy na sztywne
 
No i z tego co pisał kolega grzybek to sobie chwali tylko ze na chwile obecna w tej samej cenie kupi się lite i dwumasowe, zadnej oszczedności nie ma. Jedyna duza oszczedność to zamontowac zestaw z TDDI.

lucash 15-09-2009 16:19

Odp: Wymiana dwumasy na sztywne
 
Cytat:

Napisał Adi_ (Post 1245664)
Jedyna duza oszczedność to zamontowac zestaw z TDDI

Tylko wciąż nie ma odważnego, który by zrobił ten krok ;)

Adi_ 18-09-2009 10:06

Odp: Wymiana dwumasy na sztywne
 
Cytat:

Napisał lucash (Post 1245696)
Tylko wciąż nie ma odważnego, który by zrobił ten krok ;)

To ja moge pokombinować tylko czy ma ktoś możliwoś sprawdzić czy zamontuje zestaw z TDDI. Głównie chodzi mi o to aby porównać dwa zestawy fizycznie. Jeżeli wszystkie otwory sie zgadzaja rozmiar tarczy i i lość zebów na kole litym to montuje. Pozniej po jezdzie wyjdzie wszystko czy bedzie szarpac, slizgac czy jest ok i nie ma co przeplacac.

Piotrulek2013 02-10-2017 19:03

Odp: Wymiana dwumasy na sztywne
 
Mam forda mondeo mk2 1.8 tdci 115 KM, silnik KKDA, z jakiego dokładnie modelu tddi szukać sztywnego koła zamachowego ?? wymiary dwumasy : średnica 298mm, ilość zębów 116, i jeszcze takie pytanie czy od forda connecta ma sztywne oryginalnie 1.8 tdci czy podejdzie ??

Bad Boy 02-10-2017 22:01

Odp: Wymiana dwumasy na sztywne
 
Cytat:

Napisał Adi_ (Post 1247357)
To ja moge pokombinować tylko czy ma ktoś możliwoś sprawdzić czy zamontuje zestaw z TDDI. Głównie chodzi mi o to aby porównać dwa zestawy fizycznie. Jeżeli wszystkie otwory sie zgadzaja rozmiar tarczy i i lość zebów na kole litym to montuje. Pozniej po jezdzie wyjdzie wszystko czy bedzie szarpac, slizgac czy jest ok i nie ma co przeplacac.

Minęło sporo czasu od tego posta, ale czy ktoś.zna rezultat wymiany?Jakieś szczegóły?

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

J@colo 02-10-2017 22:32

Odp: Wymiana dwumasy na sztywne
 
Cytat:

Napisał Piotrulek2013 (Post 2866156)
Mam forda mondeo mk2 1.8 tdci 115 KM, silnik KKDA

Jeszcze nie spotkałem mondeo mk2 z tym silnikiem

Sprzęgło z tddi i tdci ma takie same mocowanie i wielkość tarczy, spokojnie można zrobić podmiankę w skrzyniach mtx75 i mm6


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:59.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.