Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Galaxy (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=108)
-   -   [Galaxy 1994-2000] Druga strefa klimatyzacji (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=97023)

kaszalot74 08-04-2010 07:05

Druga strefa klimatyzacji
 
Witam,

Mam w moim Galaxy klimatronic i dwie strefy klimy. Czy we wszystkich Galaxy z klimatronikiem była montowana tylna chłodnica? U mnie po włączeniu klimy z przednich nawiewów leci zimne powietrze, ale z tylnych już nie. Mam jakąś dziwną wersję auta - SCi, pochodzi z Belgii. Dodam, że nie mam nawiewów górnych na tylne rzędy siedzeń tylko dolne. Nie wiem czy mam jakąś awarię klimy czy po prostu z tyłu fabrycznie nie ma chłodnicy.

Przemek_PC 08-04-2010 07:22

Odp: Druga strefa klimatyzacji
 
W tej wersji klimy (również mam taką) tył możesz wyłącznie dogrzać względem przodu. To nie są pełne dwie strefy (brak drugiego parownika z tyłu i nawiewów w suficie). Wszystko jest jak najbardziej w porządku.

kaszalot74 09-04-2010 05:26

Odp: Druga strefa klimatyzacji
 
Dzięki za info.

Pozdrawiam

wojtek_gtx 10-04-2010 15:24

Odp: Druga strefa klimatyzacji
 
Cytat:

Napisał kaszalot74 (Post 1409195)
Dzięki za info.

Pozdrawiam

I się ciesz że nie masz drugiej strefy klimatyzacji - tylko następna rzecz do popsucia

dwoje19 10-04-2010 17:36

Odp: Druga strefa klimatyzacji
 
Cytat:

Napisał wojtek_gtx (Post 1410426)
I się ciesz że nie masz drugiej strefy klimatyzacji - tylko następna rzecz do popsucia

To niech kolega sobie kupi rower, będzie jeszcze mniej do popsucia.
Nie ma złych samochodów, są tylko pojeb..ni kierowcy którzy nie potrafią szanować swych samochodów.

wojtek_gtx 10-04-2010 18:19

Odp: Druga strefa klimatyzacji
 
Cytat:

Napisał dwoje19 (Post 1410526)
To niech kolega sobie kupi rower, będzie jeszcze mniej do popsucia.
Nie ma złych samochodów, są tylko pojeb..ni kierowcy którzy nie potrafią szanować swych samochodów.

No nie do końca popieram twoją wypowiedź, chodź na pewno coś w tym jest (wiem coś o tym po zakupie swojego galaxy) ale też niektóre konstrukcje w samochodach nie są chyba do końca przemyślane ...

Arpgor 11-04-2010 08:31

Odp: Druga strefa klimatyzacji
 
Mam drugą strefę i nie narzekam. Wszystko pięknie działa i chyba nie ma się tam za specjalnie co zepsuć.

Przemek_PC 11-04-2010 13:21

Odp: Druga strefa klimatyzacji
 
Poza przegniciem aluminiowych rurek biegnących pod podwoziem do tylnego parownika popsuć się rzeczywiście nie ma co. Gorzej jak te rurki przegniją a kiedyś na pewno przegniją ...

Arpgor 11-04-2010 17:17

Odp: Druga strefa klimatyzacji
 
już je łączyłem. godzina roboty 80zł zacisk. jeszcze nie koooniec swiaaata

wojtek_gtx 12-04-2010 07:05

Odp: Druga strefa klimatyzacji
 
Cytat:

Napisał Przemek_PC (Post 1411125)
Poza przegniciem aluminiowych rurek biegnących pod podwoziem do tylnego parownika popsuć się rzeczywiście nie ma co. Gorzej jak te rurki przegniją a kiedyś na pewno przegniją ...

Dokładnie o te rurki mi chodzi :-)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:03.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.