Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2000-2007] Ma ktos dostep do zaworkow wtryskow common rail? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=114152)

david1985 06-11-2010 20:43

Ma ktos dostep do zaworkow wtryskow common rail?
 
Witam poszukuje zaworków do wtrysków common rail mondeo 2.0 tdci 130 km.Wie ktoś skąd można je dostać?

tlopuc 07-11-2010 08:24

Odp: Ma ktos dostep do zaworkow wtryskow common rail?
 
Właśnie przydałby się jakiś namiar na dobrej jakości zaworki, pewnie wielu by skorzystało.

Tomek2907 07-11-2010 08:50

Odp: Ma ktos dostep do zaworkow wtryskow common rail?
 
Są dostępne na allegro. Ale kupujcie tylko i wyłącznie oryginały, nie są niestety tanie, ale w porównaniu z tymi chińskimi podróbkami również dostępnymi na allegro i tak się opłaca.

steell 07-11-2010 10:38

Odp: Ma ktos dostep do zaworkow wtryskow common rail?
 
tak z ciekawości jak są dostępne daj link do oryginału i chińszczyzny żeby porównać

zbyszek620 07-11-2010 15:51

Odp: Ma ktos dostep do zaworkow wtryskow common rail?
 
Swojego czasu tj 35 000km temu zakupiłem swoje zaworki w firmie AZET-DIESEL Wolica tel 604-131-902, Zaworki były o ile pamiętam produkcji francuskiej i do tej pory jest ok. Nie wiem czy jeszcze handlują zaworkami. O ile pamiętam trzeba było podać symbol numer spisany z wtryskiwacza, ja podałem o ile pamiętam z jakiegoś programu. Przy zakupie warto od razu kupić uszczelkę pod wtryskiwacz taka podkładka koszt ok 1 zł. Wszystko przez internet szybko i sprawnie. Pozdrawiam

david1985 07-11-2010 19:27

Odp: Ma ktos dostep do zaworkow wtryskow common rail?
 
Azet diesel google i wszystko jasne maja zaworki jak i również inne części.A wiec panowie zamawiam i daje znać o efektach wymiany zaworku bo wyszło mi na próbie przelewowej ze jeden przelewa.Moje objawy to przy obciążeniu silnika czyli np bieg 2 i małe obroty przyspieszam to słychać stuki przez chwile jak silnik się nagrzeje jest OK.Mam nadzieje że zaworek pomoże.Tak jak wyżej dam znać, czy to pomogło.

jendrekmak 08-11-2010 12:41

Odp: Ma ktos dostep do zaworkow wtryskow common rail?
 
Cytat:

Napisał zbyszek620 (Post 1536256)
Przy zakupie warto od razu kupić uszczelkę pod wtryskiwacz taka podkładka koszt ok 1 zł.

podkładki oryginały delphi 30-40 zł za 5 sztuk ale w aso nie są dostępne (aso tylko w komplecie z wtryskiwaczami)

SrebnaStrzała 08-11-2010 13:58

Odp: Ma ktos dostep do zaworkow wtryskow common rail?
 
Jest polska firma która produkuje zaworki końcówki itd. Niestety nie pamiętam nazwy, za to wiem że robią to bardzo dobrze i mają dobre ceny.

jendrekmak 08-11-2010 15:16

Odp: Ma ktos dostep do zaworkow wtryskow common rail?
 
Cytat:

Napisał SrebnaStrzała (Post 1536741)
Niestety nie pamiętam nazwy, za to wiem że robią to bardzo dobrze i mają dobre ceny.

a nie przypadkiem Motomaximus?

Snajper_881 08-11-2010 15:19

Odp: Ma ktos dostep do zaworkow wtryskow common rail?
 
Panowie, a co myślicie o innych końcówkach ? Gdzieś czytałem, że z Transita pasują. Myślę, że wiecie dlaczego pytam o możliwość założenia innych :one:


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:07.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.