Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   [Focus 2011-2014] Montaż głośników wysokotonowych w tylnych drzwiach (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=321102)

kubaw20055 14-06-2021 06:50

Montaż głośników wysokotonowych w tylnych drzwiach
 
Witam,

zamierzam zamontować sobie tylne głośniki wysokotonowe. W związku z tym mam pytanie, czy instalacja z wtyczką do tych głośniczków już będzie w drzwiach czy trzeba pociągnąć kabelki, jeśli tak to skąd? W tapicerce od wewnątrz jest zaznaczony obszar, który należy wyciąć, aby zamontować głośniki, więc to nie problem ;) Do Focusa samych głośników oczywiście nie ma, ale z Mondeo mk4/ S-maxa wyglądają tak samo i jest ich sporo w sieci;)

wasi69 14-06-2021 07:35

Odp: Montaż głośników wysokotonowych w tylnych drzwiach
 
No to się bracie zdziwisz jak zamontujesz te z smaxa i mondeo.. porownaj boczki miedzy tymi autami.. nasze sa oble.. wiec jak zamontujesz nie dedykowane to beda troszke odstawac

kubaw20055 14-06-2021 07:45

Odp: Montaż głośników wysokotonowych w tylnych drzwiach
 
O to dobrze wiedzieć, bo byłby kłopot :/ No to muszę szukać "Focusowe", a jak wygląda sytuacja z instalacją - będzie czy nie mam co marzyć? ;) Pewnie biorąc pod uwagę inne sprawy w tym aucie to nie będzie nic :572:


Może z C-maxa są kompatybilne z Focusem?

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

wasi69 14-06-2021 08:03

Odp: Montaż głośników wysokotonowych w tylnych drzwiach
 
Wiazka to 3 pinowy wtyk z dwoma przewodami ktory wychodzi z kostki od glosnika glownego. Nie bedziesz go miec nalezy dodac.

Slawko 14-06-2021 08:49

Odp: Montaż głośników wysokotonowych w tylnych drzwiach
 
a głośniki to BM5T18932EA

sabaciontko 14-06-2021 09:11

Odp: Montaż głośników wysokotonowych w tylnych drzwiach
 
Ja podłączyłem Hertz DSK wysokotonowe, maskownice do tweeterów zakupiłem na aledrogo . Z tyłu nie ma osobnej linii to gwizdków , w przeciwieństwie do przodu z Premium Audio. Gwizdki łączysz zwrotnicą z mid/bass i wszystko gra.

kln1920 14-06-2021 09:27

Odp: Montaż głośników wysokotonowych w tylnych drzwiach
 
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] jest miejsce, żeby przykleić zwrotnicę do drzwi? Ja mam z kolei inne pytanie. Mam z przodu głośniki niebieskie z membraną z tworzywa, z tyłu zwykłe papierowe. Mam zamiar przełożyć te niebieskie do tyłu, a na przód wrzucić JBL Stage 2. Przednie głośniki podejdą na tył? Tylko fabryczne głośniki mają, że tak uproszczę, wbudowaną zwrotnicę, a te JBL nie, czyli na przód trzeba dorzucić zwrotnicę, nie? W takim wypadku wymienię tweetery też na zestaw JBL.

kubaw20055 14-06-2021 09:49

Odp: Montaż głośników wysokotonowych w tylnych drzwiach
 
Ok, czyli wtyczkę do tweeterów podłączam do głównej kostki głośnika, tak, dobrze rozumiem?

Slawko 14-06-2021 09:55

Odp: Montaż głośników wysokotonowych w tylnych drzwiach
 
tu masz opis prostych zwrotnic głośnikowych
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

wasi69 14-06-2021 10:45

Odp: Montaż głośników wysokotonowych w tylnych drzwiach
 
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] głośniki z przodu masz 50W 2Ohmy, a z tylu sa 25W 4Ohmy. Nie wiem czy radio pociagnie tak jak chcesz to zrobic


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:08.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.