Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|wielkopolska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=155)
-   -   Gdzie w Poznaniu znajdę dobry sklep do Forda? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=117639)

eden1001 17-12-2010 20:35

Gdzie w Poznaniu znajdę dobry sklep do Forda?
 
Witam
jestem nowym posiadaczem Forda i szukam jakiegos adresu gdzie bede mógł nabyć częsci eksploatacyjne jak również zasięgnąc fachowej porady
Orientuje sie ktos czy jest takie miejsce w Pozku?

pozdrawiam

tomaj77 17-12-2010 23:13

Odp: Gdzie w Poznaniu znajdę dobry sklep do Forda?
 
Cytat:

Napisał eden1001 (Post 1561011)
Witam
jestem nowym posiadaczem Forda i szukam jakiegos adresu gdzie bede mógł nabyć częsci eksploatacyjne jak również zasięgnąc fachowej porady
Orientuje sie ktos czy jest takie miejsce w Pozku?

pozdrawiam


Witaj ja w Poznaniu korzystam z dwóch sklepów. Pierwszy to Przeźmierowo ul Rynkowa [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] to ich sklep internetowy tych z Przeźmierowa. A drugi znajduje się na Kościelnej Poznań Kiedyś jeszcze do Sierry kupowałem na Głogowskiej ale mało profesjonalni jak dla mnie byli to odradzam

eden1001 18-12-2010 17:31

Odp: Gdzie w Poznaniu znajdę dobry sklep do Forda?
 
wielkie dzięki
przy okazji obadam oba,chociaż kościelna mi bardziej po drodze:P)
pozdrawiam

dzimi75 18-12-2010 17:39

Odp: Gdzie w Poznaniu znajdę dobry sklep do Forda?
 
Ale ten kolego w przezmierowie ma widziałęm dobre ceny:) jest na necie i sa ceny:)

wertus1 13-01-2011 18:13

Odp: Gdzie w Poznaniu znajdę dobry sklep do Forda?
 
Jeszcze na Armii Krajowej jest nowy sklep motoryzacyjny, więc jeszcze ma niskie ceny ;) ale czy będą oferować fachową pomoc? ciężko mi powiedzieć ;)
jak coś to podaje kontakt ;) [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Bodzlo 15-01-2011 13:18

Odp: Gdzie w Poznaniu znajdę dobry sklep do Forda?
 
Cytat:

Napisał dzimi75 (Post 1561458)
Ale ten kolego w przezmierowie ma widziałęm dobre ceny:) jest na necie i sa ceny:)

Hmm ja wiem czy takie dobre ,ostatnio porównałem cene przewodów zapłonowych kupionych tam z ceną w IC i była róznica 4 zł na korzyć IC bez jakichkolwiek rabatów

BibiDrift 20-01-2011 18:38

Odp: Gdzie w Poznaniu znajdę dobry sklep do Forda?
 
W Przeźmierowie kupowałem filtr paliwa i zapłaciłem za niego więcej niż bym kupił na [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] (razem z przesyłką ;) )

jabzo86 09-02-2011 20:17

Odp: Gdzie w Poznaniu znajdę dobry sklep do Forda?
 
ja moge polecic sklep na Obornickiej 244a niedaleko ronda obonickiego za bricomanem, swietna i fachowa pomoc! szeroki wybor i podstawa panowie znaja sie na temacie! przy okazji telefon 618233861

LukaszW 07-03-2011 18:24

Odp: Gdzie w Poznaniu znajdę dobry sklep do Forda?
 
Na kościelnej kiedyś mi sprzedał zepsuty klakson i to nie od mojego auta;) Tanie rzeczy chyba mają też na Głogowskiej za Hetmańska po prawej stronie ale adresu dokładnie nie pamiętam. Jest też na Malwowej jakiś skład cześci ale tam z wielkim fochem jak mają czegoś poszukać.

majic 10-03-2011 12:34

Odp: Gdzie w Poznaniu znajdę dobry sklep do Forda?
 
Cytat:

Napisał fotoplay.pl (Post 1595782)
ja moge polecic sklep na Obornickiej 244a niedaleko ronda obonickiego za bricomanem, swietna i fachowa pomoc! szeroki wybor i podstawa panowie znaja sie na temacie! przy okazji telefon 618233861

z moich doświadczeń, to obsługa co najmniej chłodna. szukałem filtra paliwa i nikoniecznie mam przyjemne wspomnienia z rozmowy z Panami.może mój pech ale rzutuje...


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:40.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.