Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [mk 2] webasto i klima - czegoś mi tu brakuje... (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=40567)

teffal 23-03-2008 21:56

[mk 2] webasto i klima - czegoś mi tu brakuje...
 
hej,
mam w mondku klime i webasto.... Klime wlaczam i nie dziala, a webasto nawet nie wiem gdzie wlaczyc...ale wiem, ze na 100 proc jest!!! Wydaje mi sie, ze w klimie brakuje plynu a do webasto nie ma sterownika... Prosze o pomoc,

teffal 24-03-2008 12:05

Re: [mk 2] webasto i klima - czegoś mi tu brakuje...
 
...widzę, że ciężki temat :( Kompletnie nikt nie zna się na webasto i klimie? :(

leszek 24-03-2008 13:20

Re: [mk 2] webasto i klima - czegoś mi tu brakuje...
 
to porządne forum nie obrażaj a po drugi mamy święta spędzamy z rodziną piszesz wieczorem i zaraz chcesz mieć odpowiedź :fcp24

teffal 24-03-2008 14:16

Re: [mk 2] webasto i klima - czegoś mi tu brakuje...
 
Słuchaj Leszek, jak juz odpowiadales to przynajmniej mogles na temat. Jak mój wcześniejszy pst Cie obraził, to wole nie miec z toba doczynienia ,ciagle bedziemy sie spierać :) pozdr.

Krzychu32 24-03-2008 14:29

Re: [mk 2] webasto i klima - czegoś mi tu brakuje...
 
Jaką masz klimę półautomat :fcp9

teffal 24-03-2008 14:43

Re: [mk 2] webasto i klima - czegoś mi tu brakuje...
 
Krzychu32, mam klime manualną, tzn.przy regulacji mocy nawiewu przycisk A/C....To wszystko, żadnego ustawiania temp.

Krzychu32 24-03-2008 14:54

Re: [mk 2] webasto i klima - czegoś mi tu brakuje...
 
Kurcze to szkoda ,myślałem że masz półautomat to wstawiłbym ci link do sprawdzenia kodów błędów klimy ,ale skoro masz manuala to tylko mogę Ci poradzić żebyś pojechał do warsztatu zajmującego się klimą i sprawdził ją może jest za mało czynnika ,chyba że ktoś jeszcze coś doradzi.

teffal 24-03-2008 15:29

Re: [mk 2] webasto i klima - czegoś mi tu brakuje...
 
Naciskałem na te bolce w zaworkach od klimy i dmuchneło mi....czyli czynnik chyba jest :( Klima działa tylko w jakichś tempereturach czy powinna załączyc się zawsze kiedy ją uruchamiam? :(

Krzychu32 24-03-2008 15:34

Re: [mk 2] webasto i klima - czegoś mi tu brakuje...
 
Cytat:

czy powinna załączyc się zawsze kiedy ją uruchamiam?
Nie ,klima poniżej 4st nie załączy się ze względów bezpieczeństwa.

teffal 24-03-2008 16:15

Re: [mk 2] webasto i klima - czegoś mi tu brakuje...
 
Autem przyjechałem z Niemiec tydzień temu, auto kupiłem od prywatnej osoby z ksiazka serisowa, sprzedawca 60cio letni niemiec pokazal mi fakture serwisu klimy na 66 EURO...Czynnik jest a dziś u mnie jest 4 stopnie właśnie i być może wszystko jest OK, tylko klima nie załącza się bo za zimno? :) A jak sprawdzić czy sprężarka działa? Ani razu jej nie słyszałem...


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:39.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.