Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Tuning (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=107)
-   -   Felgi firmy "HIJOIN", ktos cos o nich wie? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=10204)

Remikm 23-01-2006 22:35

Felgi firmy "HIJOIN", ktos cos o nich wie?
 
Jak w temacie

Fajne wzory tylko nie wiadomo jak z jakoscia

artzly 01-02-2006 00:17

nie znam ... tak samo jak firmy MAM (podobno niemiecka i dobra) ktoś cos słyszał ??

Bauma 01-02-2006 12:16

Cytat:

Napisał artzly
tak samo jak firmy MAM (podobno niemiecka i dobra) ktoś cos słyszał ??

fajniutkie. szczegolnie ta sie mi podoba [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] podobna do Titanium

artzly 01-02-2006 16:15

bauma ale słyszałeś coś o MAM ... to śjakieś dobre?

[ Dodano: 2006-02-01, 18:23 ]
te sobie sprawdź [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

całkiem mi sie podobają

Bauma 01-02-2006 16:31

Cytat:

Napisał artzly
bauma ale słyszałeś coś o MAM ... to śjakieś dobre?

osobiscie nic zlego nie slyszalem na ich temat. tylko ze do tanich tez nie naleza szczegolnie cena 18stek mnie boli :evil: ale to prawie w kazdej lepszej firmie jest podobna

artzly 01-02-2006 20:31

właśnie sie zastanawiam nad włożeniem do swojego 18" ... ale zobacze jak będą wygladały moje 17" po wypolerowaniu :twisted:

[ Dodano: 2006-02-01, 22:51 ]
a może ktoś będzie chciał zobaczyć jak poszczególne felgi pasuja do jego auta to niech wejdzie tutaj : [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

troche sztucznie .. ale ja sie przekonałem ze 18" na moim ST-eku byłyby najbardziej odpowiednie :twisted:

Bauma 01-02-2006 22:43

wg mnie na polerke szkoda kasy. gora pol roku i po efekcie. po polerce felga bardziej podatna na sol, brud z hamulcow i wszystkie inne syfy.

chyba ze po polerce mozna walnac ja lakierem bezbarwnym... :?:

artzly 02-02-2006 16:09

Cytat:

Napisał Bauma
chyba ze po polerce mozna walnac ja lakierem bezbarwnym

oczywiście że z lakierem i to w dodatku specjalnym do polerowanych aluminiowych felg.. teraz stary to wszystko masz :D niedługo będą auta w sprayu :twisted:

Bauma 02-02-2006 16:43

to ile taka zabawa kosztuje i jak trwaly jest ten efekt z lakierem bezbarwnym???
Cytat:

Napisał artzly
teraz stary to wszystko masz

toyote Ygo czy jak jej tam mozna kupic z naklejkami ala szybciejsi i wscieklejsi
:D

artzly 02-02-2006 19:46

Cytat:

Napisał Bauma
to ile taka zabawa kosztuje i jak trwaly jest ten efekt z lakierem bezbarwnym???

usiądź bo się zdziwisz ... 400 zł polerowanie 4 felg + lakier ... i to cały koszt :D

Cytat:

Napisał Bauma
z naklejkami ala szybciejsi i wscieklejsi

to kurcze teraz sie strach bac ... ja sobie zrobie naklejke "jeszcze szybciejszy z najszybciejszych i najwścieklejszy z najwścieklejszych" :twisted:

[ Dodano: 2006-02-02, 21:48 ]
gdzieś pod koniec lutego zawoże swoje flegi do roboty .,. jak chcesz to moge ci dac namiar już teraz ..albo jak pokaże ci efekty polerki bo sam nie wiem jak to bedzie wyglądało :D co prawda ta firma jest pod warszawa ale jak bedziesz chciał to możesz mi przysłać felgi a ja reszte załatwie ...


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:20.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.