Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Kupujemy auto (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=158)
-   -   Pomoc w kupnie mk3 mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=175445)

Przemas1988 07-02-2013 22:23

Pomoc w kupnie mk3 mondeo
 
Witam serdecznie wszystkich, prosiłbym o pomoc w zakupie mondeo mk3. Moj ojciec miał takie auto , świetnie sie nim jeździło , jednak był to diesel i było z nim strasznie dużo problemow, dlatego tez zdecydowałem się na jednostki benzynowe. Kilka który rzucili mi się w oczy:

1. [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
2. [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
3.[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
4.[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Z góry dziękuje

wojtekn 07-02-2013 22:28

Odp: Pomoc w kupnie mk3 mondeo
 
Link nr.2 ;)

Cytat:

Przepraszamy - ogłoszenie nie zostało znalezione.
Mogło zostać już usunięte lub podany numer ogłoszenia jest nieprawidłowy.
Auto pewnie się sprzedało lecz ja zapodam link z archiwum dla ciekawości :D

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

koni53 07-02-2013 23:08

Odp: Pomoc w kupnie mk3 mondeo
 
link nr 2 nie działa,ten trzeci -foty z zielona trawą,wiec ciekawe ile juz jest na otomoto,fałka prawie ok,tylko foty takie,że nic nie widać i troche tanio jak na ten rok choć opłaty jeszcze dolecą,a małe nie są za auto powyzej 2.0.poproś viny i sprawdż.ten pierwszy jakis dziwny-mało zabawek,mały przebieg(fałka młodsza a ma wiecej najechane) a cena taka sama na wszystkich.

linkgrabber 08-02-2013 11:54

Odp: Pomoc w kupnie mk3 mondeo
 
U tego sprzedajacego z Gorzowa od V-ki kilku ludzi z mondeoklubpolska już było, to opinie tych ludzi:
Cytat:

Byłem oglądać to 2.0 czarne. Długo odpalało, szyba lewa pasażera rocznik 03', ogniska korozji w kilku miejscach. Na uszczelkach po otwarciu drzwi stoi woda, felgi zniszczone, mocowanie prawego fotela śruby pordzewiałe. Pali się poducha. Auto stało w warsztacie u elektryka, Handlarz twierdzi, że zabrał auto tam dlatego by je wysuszyć. W niedziele był czynny elektryk mhmm. Reszte aut handlarz trzyma za Gorzowem.
Cytat:

Panowie byłem osobiście...

jechałem 230km żeby zobaczyć te auta...

generalnie koleś mi śmierdzi... trzyma te auta pod oborą na takim wygwizdowie, że wygląda to jak jakaś dziupla...

no sam koleś wygląda jak plastik fantastic... wiecie... solarka,łańcuchy, różowy t-shirt, zielone japonki... piszę o tym bo nie wygląda jak handlarz, tylko jak by dostał fuchę do opylenia tych samochodów...

co do samych auto (bo mowa tu o autach z Gorzowa WLKP) to V-ki wyglądały w miarę ok.. dokładnie oglądajcie zdjęcia... z tego co pamiętam 1 miała pękniętą szybę, 1 porządny wgniot na drzwiach pasażera... i oczywiście poprawka na przebieg... moja V-ka (150 tys km) też pewnie miała "korektę" przebiegu... ale te wyglądały na grubo powyżej 200-250 tys km


ja byłem ze szwagrem po 2.0 145KM... ale wróciliśmy bez samochodu...

Żaden nie kupił ;)

Przemas1988 08-02-2013 18:13

Odp: Pomoc w kupnie mk3 mondeo
 
Jeszcze znalazłem taki egzemplarze:

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

i jeszcze :

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Wesoly_krk 08-02-2013 19:18

Odp: Pomoc w kupnie mk3 mondeo
 
Ten ostatni nie wierzę w ten przebieg, Nie wiem co on zrobił z przyciskami temperatury na climatroniku, wyglądają strasznie. Nie ma 8 poduszek tylko 6. Nie ma ESP.

mnich80 09-02-2013 08:10

Odp: Pomoc w kupnie mk3 mondeo
 
Weź win. Jak autka z dani to przebieg da się zweryfikować, na handlarzy ze zduńskiej uważaj - oglądałem tam już parę autek :(

Przemas1988 09-02-2013 10:54

Odp: Pomoc w kupnie mk3 mondeo
 
Dzięki wielkie wszystkim za pomoc. Teraz chyba najciekawsze co udało mi się znaleźć ( albo wyprowadzicie mnie z błędu)
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Jeszcze mam takie pytanie , o co chodzi w z tymi kolorami wykończeń wnętrza przykład : wokół zegara srebrne , radio i klima -czarne, wokół skrzyni biegów znów srebrne? Tylko ja mam jakieś dziwne poczucie że coś tu nie gra?

Wesoly_krk 09-02-2013 12:58

Odp: Pomoc w kupnie mk3 mondeo
 
Chyba warto obejrzeć.

Przemas1988 12-02-2013 13:08

Odp: Pomoc w kupnie mk3 mondeo
 
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] proszę o opinie na temat tego ogloszenia


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:58.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.