Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2000-2007] czyszczenie przepływomierza (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=88648)

jarkmerk 13-01-2010 11:38

czyszczenie przepływomierza
 
witam mam pytanie czy ktoś stosował ten srodek do czyszczenia przepływomierza [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] albo jescze jest coś takiego który byłby lepszy [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
a może jest inny ale zeby był sprawdzony i gdzie go kupić bo u mnie w Radomsku jest ciężko.:roll:

Alfioso 13-01-2010 11:53

Odp: czyszczenie przepływomierza
 
Właśnie wczoraj wyczyściłem przepływomierz... spirytusem :razz:. Drugi drucik był kompletnie czarny, wręcz nie było go widać, teraz jest czyściutki.
Wszystkim polecam ten preparat ze wzglęu na jego uniwersalność :D

SrebnaStrzała 13-01-2010 11:53

Odp: czyszczenie przepływomierza
 
Ja umyłem acetonem, pare razy oblałem, delikatnie podtarłem patyczkiem do uszu potem jeszcze wodą destylowaną i czyściutki. Samochód przestał szarpać:)

Śmiać mi sie chce jak ktoś chce kupić 0.5 litrowy środek za 30 zł by raz, czy dwa pstryknąć i uzyskać taki sam efekt jaki dałby spirytus czy aceton :D

Pinki 13-01-2010 12:11

Odp: czyszczenie przepływomierza
 
można też benzyną ekstrakcyjna ;)

jendrekmak 13-01-2010 13:08

Odp: czyszczenie przepływomierza
 
sama benzyna to za mało, żeby dobrze wyczyścić trzeba jeszcze się wspomóc pędzelkiem takim jak do malowania modeli, średnicy 1-2 mm

matzone 13-01-2010 19:55

A ile potrzeba tego spirytusu do czyszczenia ;)

uro2 13-01-2010 20:01

Odp: czyszczenie przepływomierza
 
Cytat:

Napisał Pinki (Post 1331921)
benzyną ekstrakcyjna

Benzyna zostawia osad.Tylko środki na czystym spirytusie lub odtłuszczacze w spray-u.

nokitel 13-01-2010 20:19

Odp: czyszczenie przepływomierza
 
najlepszym środkiem do czyszczenia tego typu rzeczy jest preparat do czyszczenia układów elektrycznych ale jeżeli nie znajdziesz to odtłuszczacz do hamulców tylko nie jakiś tani ****iany

Wojtek 13-01-2010 20:25

Odp: czyszczenie przepływomierza
 
Sie ma.

Możecie się śmiać , ale ja swój czyściłem dezodorantem. Efekt super. Czyściutki i działa jak należy.

Pozdrawiam.

Alfioso 13-01-2010 21:01

Odp: czyszczenie przepływomierza
 
Cytat:

Napisał matzone (Post 1332276)
A ile potrzeba tego spirytusu do czyszczenia ;)

To zależy ilu będzie czyścić... :sylwester:


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:50.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.