Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Zloty (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=123)
-   -   KRYSPINÓW - lista chętnych na piątkowy przedspot (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=154887)

heko 30-03-2012 23:00

KRYSPINÓW - lista chętnych na piątkowy przedspot
 
Tu proszę o zapisy chętnych na knajpowego przedspota w piątek 20-ego kwietnia wieczorem, prawdopodobnie jak co roku w Jeff's...w Galerii Kazimierz

wojtbf1 31-03-2012 20:45

Odp: KRYSPINÓW - lista chętnych na piątkowy przedspot
 
1. wojtbf1 + Lucynka
2. .....

Haze_:) 31-03-2012 22:38

Odp: KRYSPINÓW - lista chętnych na piątkowy przedspot
 
1. wojtbf1 + Lucynka
2. Haze + PAFFCIO .... :D

Marcin5500 31-03-2012 23:10

Odp: KRYSPINÓW - lista chętnych na piątkowy przedspot
 
1. wojtbf1 + Lucynka
2. Haze + PAFFCIO .... :D
3. Marcin5500

keisim 04-04-2012 15:53

Odp: KRYSPINÓW - lista chętnych na piątkowy przedspot
 
1. wojtbf1 + Lucynka
2. Haze + PAFFCIO .... :D
3. Marcin5500
4. keisim + Keisimowa
5. ?

Uff... dobrze, ze przez przypadek zauwazylem ten watek bo by sie narobilo... ;) :)

keisim 11-04-2012 22:53

Odp: KRYSPINÓW - lista chętnych na piątkowy przedspot
 
Ekipa doborowa ale za dużo to nas nie ma ;) Może by gdzieś przykleić?

wojtbf1 12-04-2012 20:50

Odp: KRYSPINÓW - lista chętnych na piątkowy przedspot
 
No właśnie.....a gdzie ekipa z CS-a ......???????

mouzes 14-04-2012 08:39

Odp: KRYSPINÓW - lista chętnych na piątkowy przedspot
 
Cóż ... ja chyba wiem czemu tak mało osób się tu wpisało ... przynajmniej wiem czemu ja się tu nie wpisałem.

Przede wszystkim w zeszłym roku ktoś non stop z jakiegoś powodu zwracał nam uwagę. Że za głośno, że za długo że coś tam .... to nie o to chodzi. Dodatkowo dzieci absolutnie nie mają tam co robić, a trochę ich w klubie mamy.

Poza tym wiem, że towarzystwo siedzące przy głównym stole może i bawiło się całkiem nieźle, ale cała reszta, która siedziała przy stolikach obok miała kwaśne miny, bo była od całej zabawy dość mocno odizolowana. Poza tym z tego co pamiętam, to w knajpie było dość drogo, a wiem, ze niektórzy przed takim zlotem dość poważnie przeliczają każdy grosz niestety.

keisim 14-04-2012 10:16

Odp: KRYSPINÓW - lista chętnych na piątkowy przedspot
 
mouzes, ja w zaden sposob nie czuje sie przywiazany do tej knajpy i chetnie wybiore sie w inne miejsce, w ktorym bedzie mozna sie bardziej zintegrowac i muzyka bedzie ciut cichsza.. bo osob z konca stolu kompletnie nie slyszalem.

Natomiast odnosnie dzieciaczkow (przynajmniej tych najmlodszych) nie do konca sie zgadzam. Przedspot odbieram jako spotkanie dla starszych, jest alkohol, jest mniej cenzuralne slownictwo... Grzesiu czy Jeffs jest juz zarezerwowany? Moze podzielic przedspot na dwie czesci (o ile to zwiekszy to ilosc chetnych) - pierwsza dla tych z dzieciaczkami a druga bardziej "kameralna"? Moze uda sie pogodzic nasze oczekiwania...

heko 14-04-2012 15:17

Odp: KRYSPINÓW - lista chętnych na piątkowy przedspot
 
znacie dobre miejsce...to dajcie pomysła?...


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:21.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.