Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford C-MAX (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=120)
-   -   [C-MAX 2007-2010] Jak załozyc pokrowce na siedzenia? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=178975)

orestmen 28-03-2013 09:41

Jak załozyc pokrowce na siedzenia?
 
witam, mam pyatnie kupilem dydykowane pokrowce do c-max 2004r, ale jakos nie moge ich ogarnac, czy te plastyki przy fotelach trzeba sciagnac? tylko jak bo mam problem...

adamon 28-03-2013 10:06

Odp: Jak załozyc pokrowce na siedzenia?
 
możesz powiedzieć gdzie i jakie pokrowce kupiłeś ?
też się przymierzam do pokrowców i nie wiem jakie :(

Młodyk 28-03-2013 12:07

Odp: Jak załozyc pokrowce na siedzenia?
 
Ja kupiłem tzw kamizelki na fotel w motoryzacyjnym, na uchwyty to jest lecz tylko założysz to na przednie siedzenia, potem zrobię zdjęcie i wrzucę jak chcecie.

Czesiek_ze 28-03-2013 16:26

Odp: Jak załozyc pokrowce na siedzenia?
 
osterman. No jeśli z tymi plastykami masz problem to radze zleć nakładanie tych pokrowców jakiejś firmie:oops:

takitam 28-03-2013 18:03

Odp: Jak załozyc pokrowce na siedzenia?
 
z tego co wiem nie szyją pokrowców do c-maxa na tylna kanapę z względu na prze suwane fotele, są uniwersalne które się zakłada na całość, producenci pokrowców szyją dzielone kanapy w stosunku 1/3, 2/3 a c-max ma 2 + środkowy mniejszy, na przednie siedzenia są , jest spory wybór , minus nie da się korzystać z stolików,

orestmen 28-03-2013 20:38

Odp: Jak załozyc pokrowce na siedzenia?
 
Cytat:

Napisał takitam (Post 1985882)
z tego co wiem nie szyją pokrowców do c-maxa na tylna kanapę z względu na prze suwane fotele, są uniwersalne które się zakłada na całość, producenci pokrowców szyją dzielone kanapy w stosunku 1/3, 2/3 a c-max ma 2 + środkowy mniejszy, na przednie siedzenia są , jest spory wybór , minus nie da się korzystać z stolików,

Z tylnią sofą nie ma problemu - tak jak pisałem kupiłem pokrowce dedykowane - szyte na miare - i jest ich pełno na allegro


[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

ze stolików można korzystać


chodzi mi tylko o ich założenia jak ściągnąć te plastyki przy fotelach, czy ktoś to już robił.

mrowek00ns 30-03-2013 20:41

Odp: Jak załozyc pokrowce na siedzenia?
 
Cytat:

Napisał orestmen (Post 1986025)
Z tylnią sofą nie ma problemu - tak jak pisałem kupiłem pokrowce dedykowane - szyte na miare - i jest ich pełno na allegro


[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

ze stolików można korzystać


chodzi mi tylko o ich założenia jak ściągnąć te plastyki przy fotelach, czy ktoś to już robił.

kolego nie musisz ściągać tych plastików
weź kawałek drutu cienkiego ale zarazem mocnego, na końcu jednej strony zrób sobie taki haczyk za który będziesz zaczepiał linki od pokrowców i przeciągaj między tym plastikiem a siedzeniem :D proste.
A tak na marginesie polecam te pokrowce z aukcji , zakupiliśmy je z ojcem do jego c-maxa i założyli w sposób w/w i powiem wam że jest git naprawdę , jakość tych pokrowców rewelacja !!!

orestmen 01-04-2013 17:50

Odp: Jak załozyc pokrowce na siedzenia?
 
super nie wpadłem w sumie na to wielkie dzieki, jak sie lekko ociepli to spróbuje, a odnośnie zagłówków tylnich??? wiem, ze było już dużo tematów na ten temat - faktycznie taka jest porażka z nimi???? i z której strony znajduje się ta blokada ?


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:54.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.