Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|małopolska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=125)
-   -   Montaż asystenta pasa, Blis, tempomat aktywny (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=339341)

Grzegorz80 12-02-2024 07:58

Montaż asystenta pasa, Blis, tempomat aktywny
 
Witam

Czy byłby ktoś zainteresowany dołożeniem/zamontowaniem mi tych elementów w Focus mk3 FL Kombi ST-Line
Najlepiej Małopolska, ale biorę pod rozwagę całą Polskę :

BLIS
Asystent pasa ruchu
tempomat aktywny ( adaptacyjny )
automatyczne światła drogowe
rozpoznawanie znaków


BTW. gdzie znajdę kod silnika w tym aucie ?

tedi_k 12-02-2024 11:04

Odp: Montaż asystenta pasa, Blis, tempomat aktywny
 
Cytat:

Napisał Grzegorz80 (Post 3484687)
...Czy byłby ktoś zainteresowany ...

Kolega najwyraźniej nie wierzy piszącym tu na forum, że to wyjdzie "całkiem nie za darmo"...

Na okrągło licząc części + robocizna (w tym dorobienie sporej ilości wiązek...) wyjdzie w tym aucie coś koło 8.000zł... Jeśli będzie trzeba wymieniać szybę czołowa pod kamerę - to będzie pewnie jeszcze drożej...

Jeśli Kolega na serio chce aż tak "doinwestować" sobie to auto - to jedynym chyba "werbalnie chętnym" na wykonanie usługi o takim zakresie prac jest Kolega @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] spod Warszawy...

lukaszooo 12-02-2024 15:17

Odp: Montaż asystenta pasa, Blis, tempomat aktywny
 
W dużym skrócie, nakręcane po amatorsku ale na filmie ponizej można zobaczyć jakie części są potrzebne do montażu BLIS w tym aucie.
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Na temat kamery ipma też jest film tyle że z mondeo mk5 w Focusie MK3 jest analogicznie.

Focus mk3 jest najbardziej rozpracownanym Fordem jeśli chodzi o modyfikację i można dołożyć do niego absolutnie każda funkcję która wychodziła fabrycznie łącznie z KeyLess. Pytanie tylko czy ktoś jest w stanie za to zapłacić.

Marcinmaz2 20-02-2024 19:52

Odp: Montaż asystenta pasa, Blis, tempomat aktywny
 
Może nie do focusa mk3 ale do grand cmaxa dokładałem sobie Bliss, rozpoznawanie znaków, światła drogowe , asystent pasa ruchu jak ma się części i wiązki to temat nie taki tragiczny a jak się dobrze pogrzebie to i ceny nie takie okropne . Niektóre wiązki nawet w ludzkich cenach w ASO jak się trafi na odpowiedniego gościa na dziale części :D

krystianen 20-02-2024 22:34

Odp: Montaż asystenta pasa, Blis, tempomat aktywny
 
Cytat:

Napisał tedi_k (Post 3484709)
Jeśli Kolega na serio chce aż tak "doinwestować" sobie to auto

Ciesze się że nie jestem jedyny. Ja przeszedłem ta droge w FF3, włączając w to wymiane szyby tylko dla kamer.

kopson 20-02-2024 23:51

Odp: Montaż asystenta pasa, Blis, tempomat aktywny
 
fajnie, że są możliwe takie modyfikacje, ale chyba najlepiej wychodzi zakup auta, które już na wyposażeniu ma wszystkie oczekiwanie przez właściciela "bajery", niż potem kombinowanie, 'co tu zrobić, żeby to mieć' :wink:

trybik5 19-03-2024 08:10

Odp: Montaż asystenta pasa, Blis, tempomat aktywny
 
Czy ktoś ma pliki do aktywnego tempomatu BV6T-14B588-BD.
Potrzebuję:

BV6T-14C172-BF
BV6T-14C173-BC
BV6T-14C411-BA

Mój poprzedni moduł BV6T-14B588-BF miał te pliki i adaptacja następowała szybko - po około 1-2 km (sprawdzone na dwóch radarach nie od tego modułu).
Ten moduł po kilku dniach i przejechanych ponad 1000 km nadal jest w trybie adaptacji.

lukaszooo 19-03-2024 08:44

Odp: Montaż asystenta pasa, Blis, tempomat aktywny
 
Żaden radar sam się nie skalibruje .
Moduł może posiadać tylko błąd od kalibracji, żadnego innego. W poliftowych da się wyłączyć detekcję błędu, w przedlifcie z tego co pamiętam nie da się tego zrobic. Radar musi być ustawiony w osi X i Y, ma być to zrobione precyzyjnie. Dopiero z tak ustawionym radarem robi się kalibrację programem serwisowym, przejechać trzeba 10-15km.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:42.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.