Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   [Focus 2014-2018] Podniesienie podłogi bagaznika kombi (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=340364)

Grzegorz80 17-04-2024 09:39

Podniesienie podłogi bagaznika kombi
 
Potrzebuje podnieść podłogę bagażnika o jakies 20-30mm.
we wnęce na koło zapasowe mam butle LPG która jest właśnie za wysoka

Macie jakieś patenty na podniesienie podłogi ?

tomao 17-04-2024 10:22

Odp: Podniesienie podłogi bagaznika kombi
 
Podłoga była fabrycznie na różnych wysokościach w zależności od wyposażenia (koło pełne czy dojazdowe). Są różne wersje styropianowych wypełnień pod podłogą, można też z twardego styropianu dorobić dla dodatkowej wysokości.

clubGRANT 17-04-2024 11:09

Odp: Podniesienie podłogi bagaznika kombi
 
1 załącznik(i)
Pierwsze słyszę ,a by podłoga w mk3 kombi miała różną wysokość oraz że miała pełnowymiarowe koło! koło jest tylko dojazdowe lub jest zestaw naprawczy!
Wypełnienie styropianowe jest albo dla zestawu naprawczego lub jak na foto dla DOJAZDÓWKI.
Mi po zamontowaniu lpg zapropowano zakup styroduru (twardy styropian) ale odpuściłem i wyłożyłem różniće ręcznikami :)

Andrzej_K 17-04-2024 13:25

Odp: Podniesienie podłogi bagaznika kombi
 
Cytat:

Napisał clubGRANT (Post 3490779)
(...) wyłożyłem różniće ręcznikami :)

Dwa w jednym. "W razie czego" nie będziesz miał wody we wnęce. :one:

krzysztofSJZ 17-04-2024 13:50

Odp: Podniesienie podłogi bagaznika kombi
 
Cytat:

Napisał clubGRANT (Post 3490779)
wyłożyłem różniće ręcznikami

niby tak, ale można by spróbować ze styropianem z kugi??? może lepiej coś dociąć, Kuga ma chyba podobne gabaryty bagażnika, a jak nie to pozostaje styrodur można czasami kupić na sztuki, trochę zabawy w docinanie

clubGRANT 17-04-2024 14:07

Odp: Podniesienie podłogi bagaznika kombi
 
Przerabiałem te styropiany i tak styrodur 1 arkusz ok. 45pln a trzeba 2 sztuki i docinać, styropian z FF mk3 HB ok. 200pln, z kugi : [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...], a mając nadmiar ręczników i koców wybrałem właśnie to.
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] z wodą we wnęce akurat nie mam problemu , ale tak jak piszesz - dwa w jednym - jadąć nad wodę mam już koc i ręcznik, zmieniając koło mam na co klęknąć i wytrzeć ręce, także wole to momo że nie wygląda najładniej ale spełnia swoją funkcję.

Grzegorz80 17-04-2024 23:15

Odp: Podniesienie podłogi bagaznika kombi
 
Kupiłem dziś 2 arkusze na próbę styropianu ( 20 i 30mm ) za cale 8zł
musze poeksperymentować w weekend - zobaczymy co z tego wyjdzie

dzwiedziu 18-04-2024 07:02

Odp: Podniesienie podłogi bagaznika kombi
 
Temat wałkowany przez ludzi co dokładali subwoofer bose.
Mata do kupienia na allegro, występuje o różnej grubości i jeden kawałek po docięciu pasuje do bagażnika, na to fabryczna wykładziną i jest ok: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

clubGRANT 18-04-2024 11:18

Odp: Podniesienie podłogi bagaznika kombi
 
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] zwykły styropian sie nie nadaje, kruszy się.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:41.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.