Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2000-2007] Sprężarka klimy nie pracuje (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=97543)

konger 13-04-2010 18:15

Sprężarka klimy nie pracuje
 
Witam wszystkich. Mam problem z klimatyzacją, mianowicie po włączeniu AC sprężarka klimy włącza się na 2-3 sek. i następnie zatrzymuje się. Czy ktoś wie co morze być tego przyczyną? Nadmieniam, że mam cklimatronik.

1olek 13-04-2010 18:29

Odp: Sprężarka klimy nie pracuje
 
np. brak czynnika chlodzacego

macslad 13-04-2010 21:44

Odp: Sprężarka klimy nie pracuje
 
przyczyną może być również podkładka regulacyjna przy sprzęgle klimy

Mariusz 14-04-2010 09:22

Odp: Sprężarka klimy nie pracuje
 
Bądź też nieszczelny układ, a co za tym idzie, jak napisał 1olek, brak czynnika chłodzącego.

konger 14-04-2010 10:48

Odp: Sprężarka klimy nie pracuje
 
Dzięki za sugestie. Układ jest szczelny na sto procent tylko nie wiem jakie jest ciśnienie. Sprawdzę to. Dzięki!!!

Kicajbc 14-04-2010 13:55

Odp: Sprężarka klimy nie pracuje
 
kolego to samo miałem. własnie auto jest u elektryka i elektryk bada sprawe:) napisze wieczorem czego to było przyczyna. fakt ze zrobiona była sprezarka bo własnie podkładka pod sprzegłem była wyrobona. ale dalej na 2-3 sec sie zalaczała:) winny pewnie jakis czujnik.

konger 14-04-2010 16:49

Odp: Sprężarka klimy nie pracuje
 
Klima jest nabita na 100 %. Elektryk twierdzi, że przyczyna może tkwić w panelu sterującym. Będziemy w przyszłym tygodniu podpinać inny panel,zobaczymy.....:?: Czy zna ktoś może jakiegoś fachowca od spraw klimatyzacji w okolicach Kielc?

kuwejt 14-04-2010 17:46

Odp: Sprężarka klimy nie pracuje
 
hej u mnie spreżarka jakos dziwnie głosno pracuje, jakby sie jakieś łozysko zacierało, czy to może obiaw uszkodzonej podkładki?

Kicajbc 14-04-2010 19:38

Odp: Sprężarka klimy nie pracuje
 
no wiec wróciłem od mechanika. troche zdegustowany obsługa ale juz przezyje. fakt faktem nic mi nie naprawili. gosc powiedział ze naprawił wiatrak dmuchawy któryu ku*** działał. wogole zdenerwowany jestem bo mi fotel rozwalili, i jakiś znajomy spawacz naprawiał.... bede jeszcze jutro gadał z gosciem od klimatyzacji i bedziemy kombionowac dalej.

1olek 14-04-2010 19:50

Odp: Sprężarka klimy nie pracuje
 
ludzie jedzcie do dobrego klimatologa i juz, jak byscie byli z Czestochowy to bym Wam polecil dobry zaklad.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:39.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.