Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|świętokrzyska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=141)
-   -   Gdzie serwisujecie bryki ? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=10109)

matzone 20-01-2006 21:41

Gdzie serwisujecie bryki ?
 
Dajcie namiary na dobrych mechaników w świętokrzyskiem. Przydadzą się kiedyś.
Ja narazie podlegam pod serwis forda w Skarżysku ale jak nie przedłużę gwarancji o następne 2 lata to uciekam od autoryzowanych. Ubierajcie się ciepło i niezapominajcie o witaminach. Pozdrawiam serdecznie wszystkich fordomaniaków a w szczególności strefę świętokrzyską.

Hesus 21-01-2006 09:30

Ja raczej autko naprawiam samodzielnie. A tematy które mnie przerastają, zlecam domorosłemu mechanikowi Marcinowi R w Skarżysku Kościelnym. Tani, solidny i szybki.

[ Dodano: 2006-01-25, 13:07 ]
Matzone jak bedziesz się wybierał do AutoSkaru w Skarżysku to daj znać. Może uda mi się załatwić dla ciebie jakieś znizki, bo pracuje tam moja znajoma.

matzone 25-01-2006 14:05

Wielkie dzięki. Na pewno dam znać.
Pozdro

dżakul 10-02-2006 21:42

Witam.Ja też podobnie jak Hesus staram leczyć swojego essiego wlasnoęcznie a grubsze naprawy zlecam znajomemu.warsztat ma na lewo ale solidny jest.zajmuje się mechaniką.a jeśi chodzi o blacharza to w Bliżynie jest dobry i sprawdzony.

leejones 15-02-2006 10:30

Hejka!

Ja serwisuję się od zawsze u kolegi mechanika w okolicach S-rza.
O kilku lat ma poważny warsztat (wcześniej dłubał w garażu) i ma mistrza w rozwiązywaniu problemów :))) . jedyny z nim problem to to że jest za dobry albo za tani, klientów ma zawsze na tygodnie do przodu.

Oprócz tego znam i "używam" mechanika z Tarnobrzegu z serwisu Forda. Tematy chłopak rozpoznaje w mgnieniu oka.

Służę ewentualnie kontaktem na obu panów.

pluto 15-02-2006 12:11

Miejmy nadzieje ze nie bedzie potrzebny kontakt do mechanika zadnemu z nas:) Sam tez mam w swojej okolicy 2 takich tanich i w miare dobrych (Wola Wisniowska kolo Staszowa) i poki co wszystko mi robia. Np. za wymiane oleju+wymiana rozrzadu+wymiana termostatu wzial 150zl co chyba nie jest wygorowana cena...:) Jesli komus blizej Staszowa potrzeba mechanika to do tych panwo posiadam kontakt.
Pozdrawiam i zycze jak najmniej usterek ;)

Taczyk 06-03-2006 17:49

Jeżdzę do Skarżyska i bardzo sobie chwalę. Ostatnio byłem z córką - zrobili jej drobną rzecz gratis i z uśmiechem i nie odbili sobie tego na mnie.
Fakt, ze musiałem trochę ponawijać i użyć rozumu, ale było OK.
Aha w 2005 obejrzałem samochód 1 x i potem wszystko (!!!) załatwiłem przez internet, no ale po odbiór musiałem przyjechać.
Pozdrawiam
T

matzone 11-03-2006 08:50

Byłem u mechanika w Zalesiu koło Kielc. Przegladali mi fure i powiedzieli na co mam zwrocic uwage w serwisie forda.Podaje telefon 346-55-22 Wrazenia pozytywne zobaczymy jak dalej bedzie, byłem pierwszy raz.

Flu1d 03-05-2006 21:18

polecam panów z Zalesia, są naprawdę nieźli w tym co robią, z Fordem jeszcze nie miałem problemów ale bywałem tam z Citroenem, poza tym robią chyba większość samochodów, kolega jeździł tam z Focusem i sobie chwalił.

Zbyszek.Sur 03-05-2006 23:43

Zgadza się flu1d!!! Goście z Zalesia są mocni w fordzie. Tak jak pisałem w innym temacie, wszystkie grubsze naprawy wykonuję u nich.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:41.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.