Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford S-MAX (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=153)
-   -   [S-MAX 2006-2015] Tuleje wachaczy - jakie (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=268634)

Kochan 22-08-2017 17:58

Tuleje wachaczy - jakie
 
Panowie mam do wymiany tuleje wahaczy wzdłużnych + prawa tuleja wahacza poprzecznego.
Możecie coś polecić? Wymiana raczej samemu odpada więc zalecam w Ford fach Szczecin

slawek-kali 22-08-2017 18:02

Odp: Tuleje wachaczy - jakie
 
wahacze wymien ;)

Kochan 22-08-2017 18:45

Re: Tuleje wachaczy - jakie
 
Właśnie widzę że wahaczy prędzej z tuleja dostanę niż sama tuleje :) a jaka firma?

latar 22-08-2017 20:46

Odp: Tuleje wachaczy - jakie
 
Wahacze wzdłużne to jednak spory koszt. Tuleje Lemfordera są poniżej 100/sztuka. U mnie po 60kkm okazywały już lekkie oznaki rozwulkanizowania ale jeszcze pewnie ze 30-40kkm by pojeździły gdybym poliuretanu nie montował.
W Ford Fachu mają ściągacz do tych tulei więc robota nie wymaga demontażu całego wahacza a więc i nie będzie trzeba potem robić geometrii i wymieniać kilku śrub zawieszenia.
Cukierki: 1865033
Poszukaj też wątku "wymiana cukierków" czy coś takiego.

Pozostałe wahacze lepiej nowe. Nie wychodzi nawet dużo drożej niż wymiana samych tulei. Oczywiście trzeba liczyć całość z robocizną a nie same części.

Dolar84 23-08-2017 06:34

Odp: Tuleje wachaczy - jakie
 
Możesz podesłać link, gdzie kupowałeś tuleje poliuretanowe - jestem na etapie ich poszukiwań.

Kochan 23-08-2017 07:13

Odp: Tuleje wachaczy - jakie
 
Wow, właśnie jestem po rozmowie z fordfachem - wymiana cukierków + cukierki 700zł wahacze 300.
Według Was dobra cena ?

latar 23-08-2017 07:33

Odp: Tuleje wachaczy - jakie
 
Coś dużo. Wymiana cukierków ze ściągaczem to 100 zeta sztuka. Cukierki też po 100 zeta stuka. Razem 400 zeta powinno być.

@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] robiłem w FSV Performance
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Mają komplety na przód i tył. W zeszłym tygodniu dzwonił do mnie Thomas z FSV i mówił, że już mają duże stabilizatory w ofercie.

Mam poliuretan tylko na tyle. Samochód jest kosa! A fun, że hoho. Jakby zgubił z 200kg.

Kochan 23-08-2017 07:36

Odp: Tuleje wachaczy - jakie
 
latar, tak mi powiedział. Na oryginalnych częściach 700zł cukierki.
FordBrat 1000zł - wymiana tulei + śruby do zbieżności + jakieś tulejki inne
Sama wymiana tulei + tuleja -500zł ale nie ustawie zbieżności

Ok, biorę to. 700 zł z materiałem w tym sprawdzenie zbieżności 300 wahacze z wymianą.

Dolar84 23-08-2017 11:52

Odp: Tuleje wachaczy - jakie
 
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] Masz kompletny tył wymieniony? Jak to cenowo wraz z wymianą wychodzi?

latar 23-08-2017 12:53

Odp: Tuleje wachaczy - jakie
 
Cały tył mam. Cenowo to Ci nie powiem bo robiłem jeszcze kilka innych rzeczy. Śmiało dzwoń do FSV to wszystkiego się dowiesz.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:07.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.