Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|łódzka (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=144)
-   -   Kradzione lusterka Łódź (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=212534)

waszlo 02-10-2014 15:43

Kradzione lusterka Łódź
 
Witam,

niecałe 2 tygodnie temu zostałem szczęśliwym posiadaczem przedliftowego S-maxa. Niestety mój pierwszy wpis na forum nie jest już tak szczęśliwy. Zanim zdążyłem napisać w jakimkolwiek innym dziale (głównie przez brak czasu o czym niżej) dziś w nocy ukradziono mi oba lusterka zewnętrzne. Dlatego zwracam się jednocześnie z prośbą i apelem do Forumowiczów. Jeżeli w województwie łódzkim spotkalibyście się z podejrzaną ofertą oryginalnych używanych lusterek od granatowego S-maxa przedliftowego prosiłbym o kontakt na pw, gdyż bardzo zależy mi na złapaniu sprawców. I tu jednocześnie zwracam się do wszystkich z apelem, abyście zastanowili się dwa razy zanim w ogóle nabędziecie części samochodowe w okazyjnej cenie z niepewnego źródła. Otóż popyt rodzi podaż i tak pewnego dnia to Wy możecie zostać okradzeni. I nie chodzi tu tylko o kasę(w moim przypadku pokrywa to AC), ale o problemy z tym związane. Ja przykładowo zostałem teraz na parę dni bez transportu z żoną w 9 miesiącu ciąży. Stąd moje zawzięcie, żeby złapać sprawców...

Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję, że następne wpisy będą już bardziej pozytywne.

Mateusz

jvc 02-10-2014 16:22

Odp: Kradzione lusterka Łódź
 
Przenoszę do strefy

motorek26 02-10-2014 23:12

Odp: Kradzione lusterka Łódź
 
jedź w niedziele na giełde pewnie je tam znajdziesz

siwy05 03-10-2014 11:13

Odp: Kradzione lusterka Łódź
 
Raczej były na zamówienie i już jeżdżą w innym aucie

Baxior 03-10-2014 21:49

Odp: Kradzione lusterka Łódź
 
Cytat:

Napisał waszlo (Post 2278964)
Witam,

niecałe 2 tygodnie temu zostałem szczęśliwym posiadaczem przedliftowego S-maxa. Niestety mój pierwszy wpis na forum nie jest już tak szczęśliwy. Zanim zdążyłem napisać w jakimkolwiek innym dziale (głównie przez brak czasu o czym niżej) dziś w nocy ukradziono mi oba lusterka zewnętrzne. Dlatego zwracam się jednocześnie z prośbą i apelem do Forumowiczów. Jeżeli w województwie łódzkim spotkalibyście się z podejrzaną ofertą oryginalnych używanych lusterek od granatowego S-maxa przedliftowego prosiłbym o kontakt na pw, gdyż bardzo zależy mi na złapaniu sprawców. I tu jednocześnie zwracam się do wszystkich z apelem, abyście zastanowili się dwa razy zanim w ogóle nabędziecie części samochodowe w okazyjnej cenie z niepewnego źródła. Otóż popyt rodzi podaż i tak pewnego dnia to Wy możecie zostać okradzeni. I nie chodzi tu tylko o kasę(w moim przypadku pokrywa to AC), ale o problemy z tym związane. Ja przykładowo zostałem teraz na parę dni bez transportu z żoną w 9 miesiącu ciąży. Stąd moje zawzięcie, żeby złapać sprawców...

Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję, że następne wpisy będą już bardziej pozytywne.

Mateusz

nie ma sensu mi też ukradli złapali gości narobili szkód na 130 tysia słynna sprawa z listą lusterek i już są na wolności poddali się dobrowolnej karze i mają to w dupie pewnie znów ruszyli

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]


takie mamy prawo albo inaczej taki klimat

janek001 03-10-2014 23:00

Odp: Kradzione lusterka Łódź
 
może pojadą za granice tam zarobia 2 euro , to nie będą musieli kraść !!! Pozatym góra ich tego uczy

wrzoch 04-10-2014 12:42

Re: Kradzione lusterka Łódź
 
I jak chcesz rozpoznać te lusterka, że to twoje były?
Granatowych S-Maxow jak i Galaxy, bo pewnie te same mają trochę jeździ. Oznaczałeś je jakoś?

Może ktoś cię nie lubi albo zazdrości ci fury i był to akt wandalizmu, a nie kradzieży. Wątpię aby bez otwarcia samochodu dało się zajumać w pełni sprawne lusterko nadające się do dalszej sprzedaży.

waszlo 07-10-2014 22:48

Niestety nie oznaczałem, ale są zebrane ślady kryminalistyczne z auta umożliwiające identyfikację, więc jeśli okaże się, że sprzedający dotykał mojego auta i ma takie lusterka to sprawa dosyć oczywista.
Lusterka były ukradzione w sposób wysoce profesjonalny widać, że goście wiedzieli co robili.
Swoja drogą co sądzicie o oznaczeniu lusterek poprzez piaskowanie? Myślicie, że może to zapobiec kolejnej kradzieży?

Smugg69 08-10-2014 10:20

Odp: Kradzione lusterka Łódź
 
Kradzieży może tak, ale jak zobaczą że znaczone to Ci rozwalą po złości i na jedno wyjdzie...

Przema 08-10-2014 17:41

Odp: Kradzione lusterka Łódź
 
kojarzycie takie wkręty którymi mocuje się dzwonka (uchwyt na klapę) od cb radia?

ostatnio widziałem tak na aucie, w obudowie były 4 - 2 na dole i 2 u góry, mocno nie szpeciło a spełniało zadanie


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:42.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.