Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford EcoSport (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=195)
-   -   [EcoSport 2017- ] WYmiana lamp z USA na EU (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=327902)

kogucik1992 17-03-2022 19:29

Czy nie ma żarówki od światła pozycyjnego?
 
Witam. Kupiłem nowe lampy na EU do mojego rozbitka z USA i nie ma tam światła postojowego? W lampie tylko żarówka H18 (mijania) i H1 (drogowe). Pojasni ktoś?
W halogenie mam kierunkowskaz plus światło przeciwmgłowe.

Speedo 18-03-2022 06:46

Odp: Czy nie ma żarówki od światła pozycyjnego?
 
pasek ledowy powinny mieć -> [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

który normalnie robi za dzienne a po włączeniu pozycyjnych/mijania przygasa i robi za pozycyjne

Piotero 18-03-2022 10:30

Odp: Czy nie ma żarówki od światła pozycyjnego?
 
Należy przełożyć przewody od pozycji, jak patrzysz na przewody to rząd od zatrzasku kostki z pinu 7 na pin 1. W jednej kostce przewód brązowo-żółty a w drugiej zielono-pomarańczowy.

tomaszwi 23-03-2022 12:36

WYmiana lamp z USA na EU
 
1 załącznik(i)
Witam, szykuje żonie ECOSPORT z 2021 i chce wymienić lampy z USA na EU.
W USA nie ma świateł dziennych/pozycji, a w wersji EU już jest pasek ledowy jako dzienne/pozycja. Lampy już kupiłem nówki, bo nie ma sensu używek. Czy ktoś to już przerabiał, albo zna kogoś kto to ogarnie?




Znalazłem z postu to poniżej, czy zadziała, ja mam polifta z podstawowymi lampami.
"Należy przełożyć przewody od pozycji, jak patrzysz na przewody to rząd od zatrzasku kostki z pinu 7 na pin 1. W jednej kostce przewód brązowo-żółty a w drugiej zielono-pomarańczowy."

Michalllooo3 12-04-2022 19:49

Odp: WYmiana lamp z USA na EU
 
Mam ten sam problem, może ktoś podrzucić schemat lampy? Albo coś więcej się wypowiedziec o tych przewodach jak je zamienić bo tam więcej nie pasuje z wiązki USA na lampy eu niż jeden przewód.

kogucik1992 04-05-2022 20:45

Odp: WYmiana lamp z USA na EU
 
Autor: Po przełożeniu kabli przez elektryka okazało się że światła postojowe to pasek LED w lampie.

BKrzycho 02-06-2022 11:27

Odp: WYmiana lamp z USA na EU
 
Witam Mam do Was prośbę. Czy możecie udostępnić mi Wasze konfiguracje ecosportów? Zmieniłem lampy halogen US na lampy halogen EU z DRL, zamieniłem kabelki 7 na 1, zmieniłem konfigurację w bcm i ipc i jest prawie ok. Jest do rozwiązania problem polegający na tym, że po zamknięciu pojazdu przez ok. 15min świecą się lampy DRL.Nie można ich zgasić chyba, że w ipc usunę ptaszka w polu DRL. Wówczas w ogóle nie działają DRL.

Robert_989 14-04-2024 12:33

Regulacja jasności łyżwy w lampie USA
 
Witam Mam pytanie gdzie w forscanie (w jakich komórkach) należy pozmieniać parametry i na jakie aby łyżwa led w lampie przedniej w momencie włączenia świateł mijania lub pozycyjnych lekko przygasła. Nadmienię że dotyczy to lamp w wersji USA auto z roku 2019. W oryginalnych ustawieniach tak działały te lampy, ale dodatkowo stale się świeciła się żarówka kierunkowskazu przedniego, więc zmieniłem ustawienia świateł pozycyjnych na DRL i działa w porządku tylko że świeci z pełną mocą.

Pozdrawiam

Pampo234 29-04-2024 06:32

Odp: WYmiana lamp z USA na EU
 
Właśnie też mam ten sam problem. Przeklikałem chyba już każdą opcję w forscanie i nie znalazłem opcji żeby ustawić to poprawnie.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:04.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.