Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2014- ] Czujnik Temperatury Wewnętrznej (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=307472)

DiabloPL 20-03-2020 18:31

Czujnik Temperatury Wewnętrznej
 
Witam czy może ktoś wie gdzie znajdę czujniki temperatury wewnętrznej w Mondeo przed liftem? Pokazuje mi 215 stopni. Mam problem z chłodzeniem od strony pasażera. Nie dziala regulacja temperatury ciagle leci od strony pasazera zemne powietrze.

sabaciontko 20-03-2020 19:18

Odp: Czujnik Temperatury Wewnętrznej
 
Nawet jak na Fahrenheita , to troszkę za dużo :)

DiabloPL 20-03-2020 19:50

Odp: Czujnik Temperatury Wewnętrznej
 
Dlatego szukam tych czujnikow temperatury wewnetrznej i bd je pokolei odlaczal. Po odlaczeniu powinno pokazac -215 to bd wiedzial czy wadliwy czujnik strzelil. Ale znalezc to to jak igla w stogu siana

DiabloPL 21-03-2020 18:22

Odp: Czujnik Temperatury Wewnętrznej
 
2 załącznik(i)
Znalazlem czujniki ale coś mnie dziwi. Wszystkie czujniki wewnetrzne temperatury sa sprawne a jak wejde w pdc na czujnik w kabinie to pokazuje mi INCARTMP 215 stopni. Ktos wie o co chodzi?

msowi 22-03-2020 19:22

Odp: Czujnik Temperatury Wewnętrznej
 
Nie przejmuj się. Też mam to samo. Mój kolega również ☺ Prawdopodobnie jakiś błąd w Forscanie. Może inni się wypowiedzą.

DiabloPL 23-03-2020 14:20

Odp: Czujnik Temperatury Wewnętrznej
 
Tak tylko dalej leci mi chłodne powietrze od strony pasażera nawet na Hi��*♂️

Small2000 15-02-2024 21:46

Odp: Czujnik Temperatury Wewnętrznej
 
Odgrzeje trochę ten temat, czy koledzy jakoś sobie poradzili z tematem czujnika temp. wew. który pokazuje 215 st. Sprawdziłem na dwóch czujnikach i pokazuje tak samo temperaturę 215. Używałem Forscan Life v. 1.5.22 na Androida. Czy to nadal może być wina softu czy jednak coś komp w aucie zaczyna szwankować. Jak sprawdzałem to czujnik po włączeniu silnika dostaje napięcie i ten wewnętrzny wirnik na czujniku kręcił się.

klocolus 16-02-2024 11:03

Odp: Czujnik Temperatury Wewnętrznej
 
Cytat:

Napisał Small2000 (Post 3485098)
który pokazuje 215 st.

Jakieś objawy, ogrzewanie/klima źle działa? Jeśli nie ma błędów i trzyma temperaturę kabiny prawidłowo to raczej czujnik działa prawidłowo tylko jest jakiś błąd z odczytem wartości przez forscan, miałem tak kiedyś w którejś wersji z ciśnieniem paliwa w dw10c pokazywało głupoty, aktualizacja pomogła. Sprawdzę przy okazji u siebie co pokazuje

memaka 17-02-2024 01:24

Odp: Czujnik Temperatury Wewnętrznej
 
Spróbuj zresetować moduł FCIM.

mondeo70235 17-02-2024 09:41

Odp: Czujnik Temperatury Wewnętrznej
 
mym zdaniem jesli nie grzeje ci prawa strona a nie masz błedu z silniczka regulacji temperatury prawej strony to zakamieniona jest nagrzewnica w firmowym mondkach juz dwie wymieniłem wyciagasz nagrzewnice bez sciagania dechy


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:00.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.