Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Kupujemy auto (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=158)
-   -   Pomoc w zakupie Ford Galaxy III (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=179262)

Artic1972 01-04-2013 13:22

Pomoc w zakupie Ford Galaxy III
 
Witam! Proszę was o pomoc w wyborze odpowiedniej wersji. Interesują mnie roczniki 2008-2010 z silnikiem diesla. Auto będzie robiło jakieś 30 000 km rocznie z czego większość po autostradach pod obciążeniem. Jestem ciekaw waszych opinii na temat silników, wersji oraz wad i zalet tych aut. Będę bardzo wdzięczny za wszystkie pomocne posty. Z góry dziękuję za pomoc.

wojtekn 02-04-2013 11:45

Odp: Pomoc w zakupie Ford Galaxy III
 
Kolego na temat silników było nie raz pisane poczytaj poprzednie tematy, co ludzie wybrali i dlaczego. :wink:

Artic1972 02-04-2013 18:56

Odp: Pomoc w zakupie Ford Galaxy III
 
Jeżeli chodzi o silniki to już trochę się zorientowałem, tylko ze mnie bardziej chodzi o całokształt tego auta. Do tej pory jeździłem Sharanami ale one już jakoś coraz większe nieporozumienie, non stop coś się psuje. Pomyślałem że kupie sobie teraz Galaxy ale sam mam niewiele informacji o nim i pomyślałem że mi pomożecie w wyborze odpowiedniej wersji jako bardziej doświadczeni w tym temacie. Konkretnie chodzi mi o to, że przewiduje wydać na auto ok. 15 000 Euro i zastanawiam się czy lepiej kupić starszy z lepszym wyposażeniem czy nowszy w ubogiej wersji oraz wady i zalety tych Fordów. Przepraszam, że nie napisałem tego wcześniej i proszę o pomoc w wyborze.

wojtekn 03-04-2013 07:11

Odp: Pomoc w zakupie Ford Galaxy III
 
A masz coś na oku :?:
Jeśli tak podaj linki obejrzymy doradzimy. :D

Artic1972 03-04-2013 18:58

Odp: Pomoc w zakupie Ford Galaxy III
 
Mam takie trzy może moglibyście coś o nich powiedzieć; [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] , ostatni jest w automacie więc nie wiem czy to dobry pomysł :?: Dzięki za pomoc.

czeslaw555 04-04-2013 08:31

Odp: Pomoc w zakupie Ford Galaxy III
 
wg.mnie ten drugi warty zainteresowania , automat dobra sprawa ale i koszty naprawy mogą być niemałe

Artic1972 05-04-2013 20:00

Odp: Pomoc w zakupie Ford Galaxy III
 
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] , co myślicie o tym?. Wstępnie umówiłem się na poniedziałek z handlarzem na oględziny. Fotek nie ma ale powiedział, że auto jest przygotowywane. Będę wdzięczny za każdą podpowiedź. :?:

Artic1972 08-04-2013 11:45

Odp: Pomoc w zakupie Ford Galaxy III
 
Witam, w piatek jade ten kupic... chyba [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Artic1972 08-04-2013 18:34

Odp: Pomoc w zakupie Ford Galaxy III
 
Możecie coś powiedzieć mi o tym aucie na podstawie nr WF0MXXGBWM9C51571 mam też oznaczenie silnika QXWA jest jeszcze numer wersji WA6/QXWA1M/7CEARG Bardzo proszę o pomoc jeśli ktoś mógłby to rozszyfrować będę bardzo wdzięczny.

Wesoly_krk 08-04-2013 19:08

Odp: Pomoc w zakupie Ford Galaxy III
 
Link nie działa


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:40.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.