Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford C-MAX (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=120)
-   -   [C-MAX 2003-2007] Tylna kanapa a foteliki dziecięce (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=89701)

abuu 24-01-2010 18:33

Tylna kanapa a foteliki dziecięce
 
Witam,

Czy ktos z szanownych forumowiczów praktykuje w c-max nastepujaca sytuację:
2 dorosłych + 3 dzieciaków (fotelik, nosidełko, podwyższenie)?
Zdaniem jednym, tylny rzad jest przyjazdny dla 5 osobowej rodziny?

pozdr
bu

bosiek 24-01-2010 19:56

Odp: Tylna kanapa a foteliki dziecięce
 
aż takiego zestawu nie miałem okazji testować.:lol: ale dwa foteliki i dorosły było ok.

C-sław 24-01-2010 20:41

Odp: Tylna kanapa a foteliki dziecięce
 
C-max ma z tyłu trzy niezależne fotele, wiec powinno być ok.

abuu 24-01-2010 20:51

Odp: Tylna kanapa a foteliki dziecięce
 
Cytat:

Napisał bossiu (Post 1342223)
aż takiego zestawu nie miałem okazji testować.:lol: ale dwa foteliki i dorosły było ok.

:) w jakim ustawieniu (w przypadku moich dzieciaków, ma to dosc istotne znaczenie)?
fotelik, dorosły, fotelik?
nigdzie nie moge znależć łacznej szerokosci kanapy (mam - jesli chodzi o szerokość na wysokości ramion, a szukam danych na temat samej kanapy-podstawy..)

Cytat:

Napisał C-sław (Post 1342300)
C-max ma z tyłu trzy niezależne fotele, wiec powinno być ok.

w srodkowy fotelik > ledwo co instaluje podwyzszenie (39 cm szerokosci), a co do boków nie mialem przy sobie fotelika (46 cm) oraz nosidełka (42-43 cm) - nie moglem tego sprawdzic organoleptycznie (nie mogłem i nie mogę).

pozdr
bu

c-matix 24-01-2010 20:57

Odp: Tylna kanapa a foteliki dziecięce
 
jesli potrzebujesz dokładne wymiary to napisz zmierze ci dokładnie i z osobna szerokosc kazdego fotela tylnieko i opisze

jatolek 24-01-2010 20:59

Odp: Tylna kanapa a foteliki dziecięce
 
nigdy nie mierzyłem foteli (środkowy jest wyraźnie węższy), ale my jeździmy w następującym składzie z tyłu:
-prawy tył - syn 2 lata (fotelik 9-22)
-środek tył - żona
-lewy tył - syn 2 mc (fotelik 0-9)
i w miarę się mieszczą.

abuu 24-01-2010 21:14

Odp: Tylna kanapa a foteliki dziecięce
 
Cytat:

Napisał c-matix (Post 1342317)
jesli potrzebujesz dokładne wymiary to napisz zmierze ci dokładnie i z osobna szerokosc kazdego fotela tylnieko i opisze

ładnie poproszę:)


Cytat:

Napisał jatolek (Post 1342322)
nigdy nie mierzyłem foteli (środkowy jest wyraźnie węższy), ale my jeździmy w następującym składzie z tyłu:
-prawy tył - syn 2 lata (fotelik 9-22)
-środek tył - żona
-lewy tył - syn 2 mc (fotelik 0-9)
i w miarę się mieszczą.

ooo!
Twoim zdaniem, zamiast zony zmiescilbys jeszcze jeden fotelik w srodek? jest jeszcze miejsce na zapiecie pasów? (pyt. oczywiscie czysto teoretyczne) :)

pozdr
bu

smook 24-01-2010 22:11

Odp: Tylna kanapa a foteliki dziecięce
 
Musisz przymierzyć, foteliki są różne, więc ciężko zawyrokować. W każdym przyzwoitym sklepie sprzedawca wyjdzie z Tobą (teraz może grymasić, bo jest zimno :)) i pozwoli Ci przymierzyć.
Nie ma jednej własciwej odpowiedzi, bo i foteliki sa różne. Mi zdarza się pomiędzy dwoma fotelikami wieźć dorosłą osobę z tyłu i daje radę, ale w dłuższą podróż już niekoniecznie poleciłbym to miejsce (np. ciężko wpiąć wtedy pasy.

Aratak 25-01-2010 11:52

Odp: Tylna kanapa a foteliki dziecięce
 
U mnie z tyłu jeździ żona i dwójka dzieci w fotelikach. Sądzę, że trzy foteliki też się zmieszczą.

Pozdrawiam

kolopeter 25-01-2010 12:09

Odp: Tylna kanapa a foteliki dziecięce
 
foteliki dzieciece niestety sa spore. podstawy sa szerokie itd. moze jakims rozwiazaniem byloby isofix dla srodkowego fotelika , bo niestety ale na srodku jest jednak malo miejsca. u mnie to samo czasami jest fotelik, kobita,fotelik. inaczej to fotelik na srodku kladzie sie na boki. rozwiazaniem moze byc isofix albo s-max


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:35.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.