Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2000-2007] Regeneracja turbosprężarki (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=93916)

roxon1 08-03-2010 15:07

Regeneracja turbosprężarki
 
Witam.
Czy mógłby mi ktoś polecic firne która zajmuje sie regeneracją turbo. najlepiej woj. wielkopolskie i dolnośląskie.

jendrekmak 08-03-2010 16:32

Odp: Regeneracja turbosprężarki
 
zdaje się, że tej turbiny nie da się zregenerować bo brak jest części zamiennych na rynku. jeśli ktoś ogłasza się, że je regeneruje to trzeba uważać bo może naciągać.

Piotr K 08-03-2010 17:25

Odp: Regeneracja turbosprężarki
 
Nie lepiej poszukać profesjonalnie zregenerowanej z wymianą na uszkodzoną ?
Będzie taniej....
Np. tu

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Snajper_881 08-03-2010 17:31

Odp: Regeneracja turbosprężarki
 
Kolego, zapytaj tutaj http://www.turbo-tec.eu/pl/ Ponoć robią wszystkie rodzaje turbo.

weksla 08-03-2010 17:34

Odp: Regeneracja turbosprężarki
 
Roxon mam do sprzedania turbine, w bardzo dobrym stanie, tylko od wersji 130ps, rok produkcji 2003

Snajper_881 08-03-2010 17:38

Odp: Regeneracja turbosprężarki
 
Wydaj mi się, że nie będzie hulać, bo 115KM TDCi ma stałą geometrie łopatek, 130KM ma zmienną geometre.

jackoba1 08-03-2010 17:45

Odp: Regeneracja turbosprężarki
 
koledzy było już na forum ze tych Turbin sie nie da profesjonalnie zregenerować bo Garett nie sprzedaje zestawów naprawczych tak wiec pozostaje zakup nowej lub używki Tak wiec jak pisał kolega jedrekmak z tymi ogloszeniami trzeba uważac, ponoć próbują regenerować na jakis chinskich zamiennikach

roxon1 08-03-2010 18:09

Odp: Regeneracja turbosprężarki
 
zależy mi na sprawdzonej i polecanej firmie która sie tym zajmuje. w moim mundku jest wszystko ok ale mam drugie auto i w nim mam problem z turbo.

jackoba1 08-03-2010 18:34

Odp: Regeneracja turbosprężarki
 
kolego przecież piszemy ze tej turbiny sie nie regeneruje,ma zmienną geomertie łopatek i nie ma zestawów naprawczych, jedyna mozliwosc to kupno nowej( w autoryzowanych serwisach gareta wezmą twoją a dadzą Ci zregenerowaną fabrycznie -ale nie przez nich tylko przez producenta) lub kupno uzywki. Swoją drogą turbiny w mk3 psują sie stosunkowo rzadko( najczesciuej siada sterowanie elektroniczne ale sama mechanika siada rzadko). Tak wiec uwazaj na te ogloszenia bo nie wiem na jakich podzespołach moga regenerować skoro producent ich nie sprzedaje nawet swoim autoryzowanym serwisom

roxon1 08-03-2010 18:51

Odp: Regeneracja turbosprężarki
 
Cytat:

Napisał jackoba1 (Post 1381592)
kolego przecież piszemy ze tej turbiny sie nie regeneruje,ma zmienną geomertie łopatek i nie ma zestawów naprawczych, jedyna mozliwosc to kupno nowej( w autoryzowanych serwisach gareta wezmą twoją a dadzą Ci zregenerowaną fabrycznie -ale nie przez nich tylko przez producenta) lub kupno uzywki. Swoją drogą turbiny w mk3 psują sie stosunkowo rzadko( najczesciuej siada sterowanie elektroniczne ale sama mechanika siada rzadko). Tak wiec uwazaj na te ogloszenia bo nie wiem na jakich podzespołach moga regenerować skoro producent ich nie sprzedaje nawet swoim autoryzowanym serwisom

kolego nie chodzi mi o mondeo. Czytaj uważnie. Mam inne auto i padła mi turbina, a ze dużo jest nas ma forum wiec pisze tutaj. Moze ktoś był w tej samej sytuacji co ja i mniał stycznośc z jakąś firmą.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:39.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.