Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   LPG (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=105)
-   -   czy warto zakładać KME (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=77857)

luki45 02-09-2009 19:51

czy warto zakładać KME
 
Witam.
Jestem zdecydowany na założenie gazu do mojego autka. Oczywiśćie wcześniej sie naczytałem o tym i postanowiłem że założe gaz w pożądnym warsztacie nawet jeśli będzie drożej. Od strony technicznej uznałem że będzie to BRC lub STAG a wtryski Magic jet bądź matrix poniewaz jest na forach dużo pozytywnych opinii na temat tych podzespołow.
Tak sobie założyłem.a teraz nie wiem co robić ponieważ:
jako warsztat pomyślałem ze Kuta Motors skoro specjalizują sie w fordach więc pojechałem, zaoferowali mi instalacje KME a wtryskiwacze "szybkie" Valteki. Z tego co czytałem nie mają one dobrej opinii .
Co teraz robić zakładać czy zmienić warsztat. A może coś sie pozmieniało i firma KME jest teraz przodująca w intalacjach lpg?

Struna 02-09-2009 20:38

Odp: czy warto zakładać KME
 
nowego KME nie warto. Weź sobie AGIS-a, do tego Magick'i i będzie śmigać jak marzenie.

PS. Dbaj o filtry fazy lotnej - zachowasz wtryski długo w dobrej formie.

kordyl 02-09-2009 20:44

Odp: czy warto zakładać KME
 
Ja również polecam Agis'a. Może nie jestem jeszcze zbyt doświadczonym użytkownikiem tej instalacji (przejechałem 15 tys km), ale jak na razie chodzi bez problemu. Oczywiście jak wspomniał kolega Struna trzeba pamiętać o filtrach. Pozdr

luki45 04-09-2009 19:14

Odp: czy warto zakładać KME
 
Ok dzięki za odpowiedź.
A czy może na forum znajdzie się ktoś kto posiada instalacje KME i mogłby podzielić się swoją opinią?
Acha jeszcze jedno,na co zwrócić uwagę przy odbiorze samochodu z warsztatu po założeniu instalacji? Czy wogóle można wizualnie ocenić czy inst. jest poprawnie zamontowana?
A może ktoś zna jakiś dobry zakład montujący gaz w okolicach Mińska Maz, mieszkam tu niedługo i niebardzo się orientuję.

norbi333 04-09-2009 21:17

Odp: czy warto zakładać KME
 
Mam u siebie zamontowaną KME i na obecną chwilę zrobione jakieś 60 tyś km.Jak na razie bezproblemowo

dresat 05-09-2009 08:29

Odp: czy warto zakładać KME
 
luki45: taką ocenę mógłbyś dokonać, gdybyś miał pełną wiedzę nt montażu instalacji. Dla Ciebie najważniejsza jest jazda próbna z montażystą, ocena przyspieszania, niegaśnięcia przy dojeżdżaniu np do świateł i tym podobne zjawiska. Zapoznaj się jeszcze z taką instalacją:[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
W zakładce PRODUKTY poczytasz o składnikach sekwencji, a w zakładce KONTAKT znajdziesz autoryzowany serwis montujący, najbliżej swojego miejsca zamieszkania. To jest mniej znana i popularna, ale bardzo dobra instalacja. Takie jest moje i kilku moich znajomych zdanie o niej.:gitara:

rad99 05-09-2009 14:32

Odp: czy warto zakładać KME
 
nie bój się valteków są to listwy dobre i stosunkowo nie drogie, a markę instalacji dobierze warsztat, bo co z tego że ty chcesz brc skoro warsztat będzie montował ją pierwszy raz

luki45 05-09-2009 20:38

Odp: czy warto zakładać KME
 
dziękuję za wypowiedzi,postanowione montuję KME ale nie w wawie tylko na miejscu u siebie w Mińsku warsztat czynny w sobotę więc w razie czego nie trzeba brać wolnego dnia, no i blisko.
Pozdrawiam

Struna 06-09-2009 13:37

Odp: czy warto zakładać KME
 
ja mam KME ale jeszcze sprzed wejścia diego3 która to jest niestety średnio udana.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:51.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.