Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2007-2014] Demontaż deski rozdzielczej (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=134718)

hatom02 06-07-2011 07:51

Demontaż deski rozdzielczej
 
Witam serdecznie. Szukam kogoś kto w skrócie przedstawi mi proces wymiany deski rozdzielczej w fordzie mondeo mk4 2007r.

Z góry dziekuje

Pozdrawiam

Tomek

bolek-tarnow 06-07-2011 09:11

Odp: Demontaż deski rozdzielczej
 
w skrocie:
- odkrec
- wyciagnij stara deske
- wsadz nowa
- przykrec
to chyba tyle :)

jvras 06-07-2011 09:15

Odp: Demontaż deski rozdzielczej
 
Cytat:

Napisał bolek-tarnow (Post 1678951)
- wyciag stara deske

Pisze się "wyciągnij" :P
A tu dla hatom'a: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Pulse 06-07-2011 09:24

Odp: Demontaż deski rozdzielczej
 
Ale on wyraźnie pisał o desce rozdzielczej a nie konsoli centralnej. Chyba niewiele mu pomogłeś, ja zresztą swoim pisaniem też.

hatom02 06-07-2011 10:36

Odp: Demontaż deski rozdzielczej
 
Wyciąg to jest w górach i wydaje mi się, że w żadnym stopniu nie jest to związane z wyjmowaniem deski rozdzielczej:) Zdaje sobie sprawę, że informacje te są dosyć cenne jednak naprawdę nie mam czasu na zapoznawanie się z tym od a do z... wyciągałem parę desek ale nie z mondeo dlatego pytam na forum z myślą ,że ktoś mi pomoże:)

czy jest ktoś taki?

Pozdrawiam

Tomek

bolek-tarnow 06-07-2011 20:53

Odp: Demontaż deski rozdzielczej
 
Cytat:

Napisał bolek-tarnow (Post 1678951)
- wyciagnij stara deske

poprawilem :P

kolonez 07-07-2011 07:41

Odp: Demontaż deski rozdzielczej
 
Za dużo pisania, ale popatrz sobie na linię montażową z Moskwy mondeo i fokusów i tam jest fragment montażu deski.

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

hatom02 07-07-2011 17:22

Odp: Demontaż deski rozdzielczej
 
Dzięki bardzo. Deska wyjęta... chcielibyście zobaczyć mnie jaki byłem szczęśliwy kiedy deska zaczęła wychodzić i zobaczyłem, że trzeba też wyjąć kierownicę do kompletnego demontażu:D szczerze mówiąc więcej trudu przysporzyło mi wyjęcie poduszki w kierownicy niż kompletnej deski...

TOMAS 07-07-2011 18:54

Odp: Demontaż deski rozdzielczej
 
Angola kupiłeś czy wymieniałeś z powodów jaśków??

Pulse 08-07-2011 09:21

Odp: Demontaż deski rozdzielczej
 
Cytat:

Napisał hatom02 (Post 1679699)
Dzięki bardzo. Deska wyjęta... chcielibyście zobaczyć mnie jaki byłem szczęśliwy kiedy deska zaczęła wychodzić i zobaczyłem, że trzeba też wyjąć kierownicę do kompletnego demontażu:D szczerze mówiąc więcej trudu przysporzyło mi wyjęcie poduszki w kierownicy niż kompletnej deski...

No to super. Ale skoro jesteś teraz mądrzejszy w tym temacie niż inni tu zgromadzeni to podziel się jak to zrobić. :D


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:37.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.