Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2000-2007] Czym różni się wersja Ghia od wersji Ghia X? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=207504)

Killer_su 02-07-2014 13:25

Czym różni się wersja Ghia od wersji Ghia X?
 
Czym różni się Mondeo MK3 w wersji Ghia od wersji Ghia X?
Oczywiście poza wyceną w Eurotaxie, a tam różnica jest kosmiczna :-)

1olek 02-07-2014 17:48

Odp: Czym różni się wersja Ghia od wersji Ghia X?
 
Angliki maja znaczek Ghia X, zwyklej Ghia tu nie widzialem

stecus 02-07-2014 20:51

Odp: Czym różni się wersja Ghia od wersji Ghia X?
 
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]


A tak z grubsza, GHIA X ma zawsze dwa fotele w pełnej elektryce, i jedne z najładniejszych 17 calowych felg alu, rzadko kiedy nie ma ksenona, zawsze jest w skórach lub alkantarach.

trek 02-07-2014 21:35

Odp: Czym różni się wersja Ghia od wersji Ghia X?
 
To chyba zależy od rocznika i rynku na który produkowano samochód, mam folder MK3 z 2005 r, z którego wynika to co napisał kolega stecus o fotelach, felgach i tapicerce (ksenony - opcja za dopłatą), a dodatkowo Ghia X w standardzie ma: górną kratę wlotu powietrza wykończoną na połysk, koło kierownicy wykończone skórą i naturalnym drewnem, wykończenie dźwigni zmiany biegów akcentem z naturalnego drewna, podłokietnik na środku tylnej kanapie ze schowkiem i miejscem na kubek.

Killer_su 02-07-2014 22:10

Odp: Czym różni się wersja Ghia od wersji Ghia X?
 
Czy Anglik? Na pewno nie i nie wydaje mi się żeby to miało znaczenie.
Rocznik 2001 i mam wsjo co montowali w tamtych czasach.
Nie mam "drewna" na kierownicy i elektrycznego prawego fotela. Felgi 16". Co do schowka na piwo w tylnym podłokietniku - nie wiem, nie sprawdzałem :-)

TERBUH_B 03-07-2014 09:21

Odp: Czym różni się wersja Ghia od wersji Ghia X?
 
Mam mkIV ghia x i od zwykłej jest mocniej wyposażona w różne duperelki jakże kosztowne

krismk3 05-07-2014 21:50

Odp: Czym różni się wersja Ghia od wersji Ghia X?
 
ghia x i titanium x to jest pakiet stylistyczny nie wyposażeniowy. różni się tylko akcentami w ghia jest drewno w titanium jest coś ala aluminium. po za standardem można było go sobie doposażyć jak ktoś chciał więc każda ghia x jest inna. ja np ponad standard mam podgrzewane fotele, ksenony ze spryskiwaczami radio sony 6 cd, tempomat, esp, kurtyny powietrzne, elektrycznie składane lusterka boczne więc prawie max. aktualnie doposażam sobie w klimatyzowane foteliki i podgrzewaną tylną kanapę więc będzie wsio a i zmianę na biksenony z przodu to już będzie ghia XXX:570:

Killer_su 27-08-2014 12:13

Odp: Czym różni się wersja Ghia od wersji Ghia X?
 
No dobrze, czyli istnienie X to kwestia wyposażenia. Czy gdzieś w dokumentach jest wpisane, że to wersja Ghia X, czy jest samo Ghia?

Vomito 27-08-2014 16:06

Odp: Czym różni się wersja Ghia od wersji Ghia X?
 
zawsze mnie zastanawia pytanie co dana wersja 20,30,40 itd ma na wyposażeniu, każde mondeo ma coś innego, zależy co pierwszy właściciel sobie zażyczył.

TERBUH_B 28-08-2014 06:25

Odp: Czym różni się wersja Ghia od wersji Ghia X?
 
Cytat:

Napisał Killer_su (Post 2261244)
No dobrze, czyli istnienie X to kwestia wyposażenia. Czy gdzieś w dokumentach jest wpisane, że to wersja Ghia X, czy jest samo Ghia?

Jest wpisane w papiery ghia x


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:06.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.