Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|łódzka (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=144)
-   -   ściemnianie szyb w Łodzi (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=19783)

adi 03-01-2007 11:00

ściemnianie szyb w Łodzi
 
witam,
nie wiecie moze gdzie oprócz skrzyzowania włókniarzy/pojezierska mozna sciemnic sobie szybki w Łodzi?i jak to cenowo wyglada?

bo znam tylko cenę na włóknairzy/pojezierska 240zł tyle ponoc moj kolega za mondka cobi zpałcił-za tylne drzwi szyby w bagazniku i tylna -5szt - i nie wiem czy to drogo czy tanio?

polecicie cos?jaies telefony adresy ?
z góry dzieki!
pozdrowionka!

black_time 03-01-2007 12:56

A jak było robione to przyciemnianie (folia czy odymianie)?

adi 03-01-2007 13:03

folia z atestem, wolał bym tez dymione ale...
p.s. a nie wiesz czy klosze tylne mozna tez sciemnic takim dymkiem lub folia??

impactom 19-01-2007 08:05

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]


Jest folia do leflektorów, sporo tego na allegro, poszukaj!

jumper1 19-01-2007 09:17

adi, a pytałeś w Auto Szyby JAAN czy jakos tak ttam napewno maja z atestem, sa na pojezierskiej ale w okolicas Marysińskiej, ta firma napewno w Panoramie firm jest i chyba maja pare zakładów juz

szczureczek 14-03-2007 16:57

zapraszam na pojezierska 62 przedstawiciel firm 3M... jak ktos zna to wie ze lux firma :fcp2

karex 17-03-2007 08:09

szczureczek, podejrzewam, że masz jakieś doczynienia z tą firmą ;) .
Jeżeli tak to mam pytanie/a:
czy jest coś w stylu lekko ściemniającej folii ale zarazem antywłamaniowej?
Ile by kosztowało wyklejenie Mondeo MkII kombi-tylne drzwi i boczne szyba bagażnika+w pełni przepuszczalną antywłamaniową przednie drzwi.
I to tyle :P .
Dzięki za odp. A jeżeli nie masz doczynienia to nie mam pytań :fcp23

szczureczek 17-03-2007 11:36

mam do czynienia... najlepiej zapraszam do firmy to tu sie na miejscu dowiesz wszystkiego co chcesz :fcp2 sa rozne rodzaje sciemnienia i 3M sa dwa rodzje, oj sorry trzy rodzaje folii. i do tego rozne stopnie sciemninia. [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
zapraszam serdecznie :fcp3

karex 17-03-2007 12:20

Możliwe, że nawet w tym tygodniu zajrzę. Ale na razie tylko zorientować się co i jak to wygląda (koszty przede wszystkim). Gdyż za kilka miesięcy pewnie będę musiał to zrobić (a więc na razie jestem tylko zawracajtyłek :P ) i to będzie pierwsza i pewnie ostatnia firma w której się będę orientował co i jak. Po prostu nie lubię jeździć po kilku firmach i pytać się o to samo. Za to inaczej jest jak już wiem czego chcę. Wtedy będziemy się targować ostro :D .

A tak swoją drogą, to w zeszłym tygodniu przejeżdżałem tam kilaka razy w pobliżu, hehe.

Dodano po chwili
A i jeszcze jedno tak swoją drogą ;) .
Nie widziałem Twojego ogłoszenia w dziale sprzedam, a warto dać (przecież nic nie płacisz :D ). W tytule, np: Szyby samochodowe, folie - Łódź i okolice.
I link do Alledrogo :) .

szczureczek 17-03-2007 12:51

szczerze to bez reklam jestem od 8 do 20 w robocie... a tu czlowiek coraz starszy i dziewczyne by chcial znalesc :fcp1 . ja nie mam nigdzie reklam. ale to naprawde nigdzie. tyle co wizytowki rozdajemy... :fcp2


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:39.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.