Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   [Focus 2008-2011] Wtryskiwacze paliwa wymiana . (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=222469)

mihau134 31-03-2015 15:44

Wtryskiwacze paliwa wymiana .
 
Witam Szanownych Kolegow .
Jestem szczesliwym badz nieszczesliwym forda FFpo lifcie ze silnikiem 1,8 TDCI. Mam taki oto problem , podczas jazdy czasami moj ford potrafil szarnac podczas dodawania gazu , pare razy stalo sie tak ze pojawia sie informacja na wyswietlaczu " usterka silnika " silnik a silnik normalnie chodzil , raz sie zdarzylo ze zgas i dziwne chodzil po odpaleniu , oczywiscie za kazdym razem jechalem do mechanika , raz przeczescil styk od wtryskiwacza , drugi raz wymienil zawor cisnienia , i stwierdzil ze jest uszkodzony wtryskiwacz na 4 cylindrze po podlaczeniu do kompa ( zroznicowane wyniki , odchylne wartosci od pozostaych 3 wtryskiwaczy .Ale zeby sie upewnic w 100% wymontowa wszystkie 4 wstryskiwacze i wyslal do goscia ktory bawi sie z wtryskiwaczami i on stwierdzil ze zaden wtryskiwacz nie przeszed testu . Mechanik oczywiscie zaproponowal mi wymiane 4 wstryskiwaczy bo nie oplaca sie kupowac uzywanych . Koszt naprawy 8 tys zl tym 6 za wstryskiwacze .I teraz pytanko co robic ? kupic nowy / uzywany wtryskiwacz i jechac do innego mechanika , Czy pojechac do goscia ktory sprawdzi mi wtryski ? pozdrawiam

cymjan 31-03-2015 18:59

Odp: Wtryskiwacze paliwa wymiana .
 
Żebyś miał 100% pewność że masz niesprawne wtryskiwacze zrób naj wpierw sam próbę przelewową ,dużo jest postów na ten temat,przyczyny mogą być różne np filtr paliwa,fałszywe powietrze w przewodach,pompa wtryskowa.
zacznij od najtanszych opcji,można wtryski regenerować.Można podłączyć się pod komputer
na pewno pokaże błąd.

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

romek111 31-03-2015 19:16

Odp: Wtryskiwacze paliwa wymiana .
 
Niezła jazda 8 tysiakow

axel83 31-03-2015 19:25

Odp: Wtryskiwacze paliwa wymiana .
 
Dolej do paru tankowań olej 2t. Potrafi zdziałać cuda z wtryskami .

shumi2 31-03-2015 20:07

Re: Wtryskiwacze paliwa wymiana .
 
Z tego co mówił mi mechanik zajmujący się głownie regeneracją wtrysków, w 1.8TDCi po FL nie da się regenerowac wtrysków (Piezoelektryczne Siemensa), są tylko metody czyszczenia, ale ze skutecznościa loteria.
Choć patrząc w necie to niektóre firmy się z taką usługą oferują, może warto spróbować? Daj znać co wybrałeś

sosu22 01-04-2015 07:05

Odp: Wtryskiwacze paliwa wymiana .
 
wymien na inny używany nie ma sensu czyscic, jak jestes zainteresowany to posiadam 2 szt sprawne z mojego byłego auta cena za szt 100zł jak jestes zainteresowany to pisz na PW

patryklojfocusmk3 01-04-2015 09:21

Odp: Wtryskiwacze paliwa wymiana .
 
Mihau skąd jesteś ?

mihau134 01-04-2015 15:49

Odp: Wtryskiwacze paliwa wymiana .
 
dzieki za odpowiedzi probe bede mogl zrobic dopiero jutro ,Wszystko bylo robione mierzone cisnienie pompy wymieniony filtr paliwa .
A i jestem z opolskiego

pretorian2 01-04-2015 17:24

Odp: Wtryskiwacze paliwa wymiana .
 
Przez przypadek nie daj się nabić w regenerację wtrysków, każdy zakład do którego dajesz na sprawdzenie ich powie, że są w stanie do zregenerowania.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:28.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.