Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|warmińsko-mazurska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=168)
-   -   Wiza na wschód (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=179732)

H4des 08-04-2013 10:24

Wiza na wschód
 
Witam, kilka dni temu odebrałem paszport i wizę do naszych wschodnich sąsiadów. Byłem już kilka razy w słoneczne dni zwiedzić Kaliningrad itp.

Do sedna. Chciałem zatankować swoje auto tak jak to robią inni, chodzi o względy ekonomiczne wiadomo. Lecz słyszałem kiepskie opinie o tym paliwie. Czy macie jakieś doświadczenia? Chodzi oczywiście o paliwo na stacji LUK OIL. Czy można je lać do silników z Common Rall?

Oddałem je do RAFINERII GDAŃSKIEJ do sprawdzenia, powiedzieli mi, że jest ono najlepsze jakie kiedykolwiek mieli z Rosji. Wynik wykazał zwiększoną ilość siarki. Oraz jest większa zawartość benzyny w ropie. Być może dlatego, żeby nie zamarzała. Jak sądzicie, opłaca się jeździć i tankować?

Broken 08-04-2013 11:09

Odp: Wiza na wschód
 
Ja jeżdżę na PB z LUK OIL ofc z Rosji i ja nie narzekam :)

AdamGaL 08-04-2013 11:13

Odp: Wiza na wschód
 
opłaca sie , i owszem tamte paliwo jest lepsze nawet ze wzgledu na to że nie ma takiej ilosci biododatków jak nasze. tylko jedno ale, nie na kazdej stacji u sąsiadów jest dobre paliwo, trzeba wybadać samemu gdzie warto zatankowac, a poza tym Luk oil jest ok :)

Undercover 08-04-2013 11:15

Odp: Wiza na wschód
 
Może i ja się wypowiem bo sam jeżdżę do sąsiadów ;)
Ja tankuję co prawda PB 95 na Luk Oil na przejściu w Bezledach ale mam paru znajomych z dieslami (nawet paru z fordów z silnikami TDCI) i do tej pory nikt nie narzeka na jakość paliwa:!: Ceny za to przyprawiają o uśmiech na twarzy.
Pamiętać trzeba właśnie żeby tankować na znanych stacjach a nie tych rosyjskich- kiedyś osobiście widziałem jak na taką stację podjechał ciągnik z beczkowozem i mieszali do zbiorników ile się dało :>

H4des 08-04-2013 11:44

Odp: Wiza na wschód
 
Ja mam najbliżej przejście w Gronowie i tam jeżdżę. Po doświadczeniach Undercover'a aż chce się jechać, ale poczekam jeszcze na inne opinie bo trochę się boję... :)

Ma ktoś doświadczenia konkretnie ze stacją LUK OIL najbliżej przejścia w Gronowie?

H4des 11-04-2013 07:30

Odp: Wiza na wschód
 
Cytat:

Napisał Undercover (Post 1992102)
Może i ja się wypowiem bo sam jeżdżę do sąsiadów ;)
Ja tankuję co prawda PB 95 na Luk Oil na przejściu w Bezledach ale mam paru znajomych z dieslami (nawet paru z fordów z silnikami TDCI) i do tej pory nikt nie narzeka na jakość paliwa:!: Ceny za to przyprawiają o uśmiech na twarzy.
Pamiętać trzeba właśnie żeby tankować na znanych stacjach a nie tych rosyjskich- kiedyś osobiście widziałem jak na taką stację podjechał ciągnik z beczkowozem i mieszali do zbiorników ile się dało :>


Duże macie kolejki na granicy?

Undercover 11-04-2013 10:04

Odp: Wiza na wschód
 
Zależy kiedy :) Polecam stronkę [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Przy nazwach przejść masz ikonkę kamery ->klikasz i widzisz co się dzieje ;)

Orzelek 11-04-2013 13:06

Odp: Wiza na wschód
 
A powiedzcie ile obecnie kosztuje tam litr ropy i litr bezołowiowej 95?

piotr130872 11-04-2013 16:59

Odp: Wiza na wschód
 
Cytat:

Napisał Undercover (Post 1992102)
Może i ja się wypowiem bo sam jeżdżę do sąsiadów ;)
Ja tankuję co prawda PB 95 na Luk Oil na przejściu w Bezledach ale mam paru znajomych z dieslami (nawet paru z fordów z silnikami TDCI) i do tej pory nikt nie narzeka na jakość paliwa:!: Ceny za to przyprawiają o uśmiech na twarzy.
Pamiętać trzeba właśnie żeby tankować na znanych stacjach a nie tych rosyjskich- kiedyś osobiście widziałem jak na taką stację podjechał ciągnik z beczkowozem i mieszali do zbiorników ile się dało :>

Undercover może kiedyś się spotkamy. Dziś złożyłem o pozwolenie. Zrobimy spocik MKP i FCP

Undercover 11-04-2013 18:13

Odp: Wiza na wschód
 
Jak na Bezledy śmigasz to na pewno ;)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:15.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.