Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Edge (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=194)
-   -   [Edge 2015- ] Przybliżające szkło lusterka (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=292492)

Kostek12 19-02-2019 15:31

Przybliżające szkło lusterka
 
Witam. Edge z USA i strasznie irytuje mnie przybliżające lusterko kierowcy. Rozumiem ze w wersji UE jest normalne ? Czy ma ktoś może możliwość sprawdzenia czy dostanę w aso taki wkład ? Podgrzewane fotochrom z systemem blis. A może ktoś ma Europejczyka na części j ma taki wkład ?

kasjopeja 20-02-2019 19:31

Odp: Przybliżające szkło lusterka
 
EU też chyba przybliża, mnie tak to wygląda

Sssmok 28-03-2019 11:01

Odp: Przybliżające szkło lusterka
 
Podpinam się pod temat. Czy są lusterka sferyczne do Edga 2017 z czujnikiem bliskości? Powiększanie irytuje.

Kostek12 28-03-2019 11:13

Odp: Przybliżające szkło lusterka
 
Ono chyba nie powiększa tylko jest płaskie i pokazuje obraz realny. Pasażera natomiast jest sferyczne i oddała. Pisałem z aso koszt wkładu kierowcy z blis jedynie 1266 zł. Ja chyba się przyzwyczaję do tego co jest ��

kasjopeja 28-03-2019 11:29

Odp: Przybliżające szkło lusterka
 
Cytat:

Napisał Kostek12 (Post 3111337)
Ono chyba nie powiększa tylko jest płaskie i pokazuje obraz realny. Pasażera natomiast jest sferyczne i oddała. Pisałem z aso koszt wkładu kierowcy z blis jedynie 1266 zł. Ja chyba się przyzwyczaję do tego co jest ��

Dasz rade sie przyzwyczaić, ja dałem po dwóch plus minus tygodniach, rzeczywiście to powiększanie/przybliżanie strasznie irytowało na początku

vtec 28-03-2019 17:26

Odp: Przybliżające szkło lusterka
 
100PLN za dwie sztuki szkieł u szklarza z wymianą, także problem znika za grosze

Kostek12 28-03-2019 20:46

Odp: Przybliżające szkło lusterka
 
A blis ? Nie posiadasz ?

tedi_k 28-03-2019 23:03

Odp: Przybliżające szkło lusterka
 
Cytat:

Napisał Kostek12 (Post 3111599)
A blis ?...

A co za problem?
Przecież BLIS nie jest jakimś "białym krukiem"... Do tego lewe lusterko potrafi być fotochromatyczne.
Mam BLIS, fotochrom i ogrzewanie po lewej... Prawe oczywiście jest "BLIS + asferyczne + ogrzewanie"...
Bez problemu leży na allegro za 1.000zł komplet lusterek składanych, ogrzewanych z BLIS i lewym fotochromem.
Dla samego składania nie chciało mi się wymieniać całego kompletu - w końcu barak składania nie jest moim problemem tylko tych "przeciskających" się koło mojego Edka...:568:

Dodam jeszcze, że (ponieważ mam fotele z pamięcią) to udało mi się bez problemu uruchomić na moich lusterkach pochylanie przy wrzuceniu R - mimo, że nie było tego z fabryki...

kjawo 29-03-2019 06:55

Odp: Przybliżające szkło lusterka
 
Cytat:

Napisał tedi_k (Post 3111659)
A co za problem?
Przecież BLIS nie jest jakimś "białym krukiem"... Do tego lewe lusterko potrafi być fotochromatyczne.
Mam BLIS, fotochrom i ogrzewanie po lewej... Prawe oczywiście jest "BLIS + asferyczne + ogrzewanie"...
Bez problemu leży na allegro za 1.000zł komplet lusterek składanych, ogrzewanych z BLIS i lewym fotochromem.
Dla samego składania nie chciało mi się wymieniać całego kompletu - w końcu barak składania nie jest moim problemem tylko tych "przeciskających" się koło mojego Edka...:568:

Dodam jeszcze, że (ponieważ mam fotele z pamięcią) to udało mi się bez problemu uruchomić na moich lusterkach pochylanie przy wrzuceniu R - mimo, że nie było tego z fabryki...

Forscan czy Forscan + "procedura"? Próbowałem ale to mi nie poszło :( za to wyłączyłem klakson po zamknięciu drzwi przy uruchomionym aucie, 4 mrugnięcia kierunkowskazów i wyłączyłem Siruisa ;)

Kostek12 29-03-2019 07:57

Odp: Przybliżające szkło lusterka
 
Cytat:

Napisał tedi_k (Post 3111659)
A co za problem?
Przecież BLIS nie jest jakimś "białym krukiem"... Do tego lewe lusterko potrafi być fotochromatyczne.
Mam BLIS, fotochrom i ogrzewanie po lewej... Prawe oczywiście jest "BLIS + asferyczne + ogrzewanie"...
Bez problemu leży na allegro za 1.000zł komplet lusterek składanych, ogrzewanych z BLIS i lewym fotochromem.
Dla samego składania nie chciało mi się wymieniać całego kompletu - w końcu barak składania nie jest moim problemem tylko tych "przeciskających" się koło mojego Edka...:568:

Dodam jeszcze, że (ponieważ mam fotele z pamięcią) to udało mi się bez problemu uruchomić na moich lusterkach pochylanie przy wrzuceniu R - mimo, że nie było tego z fabryki...

Ja również mam blis i fotochrom ale lewe lusterko nie jest sferyczne i o to się wszystko rozchodzi. Jeśli masz ori to napewno na lewym lusterku tez masz szkło płaskie które nie oddala widoku. Chodzi o to aby znaleźć sam wkład lewy sferyczny z funkcja blis. Chyba ze europejskie edge tez maja szkło płaskie w lusterku kierowcy bo tego nie udało mi się ustalić


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:36.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.