Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford S-MAX (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=153)
-   -   [S-MAX 2006-2015] Zielona luźna wtyczka w bagażniku (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=69403)

Kayu 10-05-2009 09:15

Zielona luźna wtyczka w bagażniku
 
Witajcie,

w prawym "schowku" w bagażniku (w ścianie bagażnika, przy nadkolu) znajduje się u mnie (GoldX, 5 miejsc) luźna zielona damska wtyczka wychodząca z wiązki, na ok 8-10 pinów. Czy w wyższych wersjach wyposażenia macie tam coś podłączone ?

tygrysex 10-05-2009 12:42

Odp: Zielona luźna wtyczka w bagażniku
 
U mnie (Titanium 7os, jesli ma to jakies znaczenie ;) ) tez jest zielona wolna i jak popatrzysz troche wyzej, jest jeszcze wolna siwa (wieksza gdzies o dwa razy)... Ciekawe od czego to...?

Kayu 10-05-2009 17:37

Odp: Zielona luźna wtyczka w bagażniku
 
Chodzi mi po głowie jedna rzecz, chyba sensowna - to może być złącze do instalacji od haka. Hak można założyć u dealera, jednym z elementów oryginalnego haka jest wiązka elektryczna, którą pewnie dopina się w tym miejscu...

bigi68 12-05-2009 20:57

Odp: Zielona luźna wtyczka w bagażniku
 
Kiedy pytałem się w serwisie o hak to zaprzyjaźniony doradca pokazał mi że w prawym schowku jest kostka do wpięcia modułu do haka nie pamiętam jaki ma kolor bo było juz ciemno. A swoją drogą to nieżle sobie wołają za hak z odpinaną kulą cos koło 3 tysięcy.
W zamiennikach kosztuje ok 700 zł plus 300 moduł. 2000 to praca mechanika i przeprogramowanie bo musi być inaczej czujniki parkowania będa wariować po podłaczeniu przyczepy

majkelos 13-05-2009 05:35

Odp: Zielona luźna wtyczka w bagażniku
 
niestety ford to są zwyczajne bandziory, jak większośc duzych koncernów. Monopolizują sobie pewne obszary działania, a potem żądają ogromnych pieniędzy. Tak samo jest w przypadku wymiany klocków w s-maxie: mozna kupic klocki, ale wymiana tylko w autoryzowanym serwisie za ok. 500 zł. Klucz do wymiany klocków jest opatentowany i kosztuje ok. 20.000. i moga to cacko kupić tylko wybrane serwisy tylko z sieci forda

hawranek999 13-05-2009 10:00

Odp: Zielona luźna wtyczka w bagażniku
 
Ja placilem za montaz haka z wypinana kula (Brink) 1800 pln brutto w ASO. W tym byl tez ten modul. Niestety musialem to robic w ASO ze wzgledu na gwarancje - wymaganie firmy leasingowej.
Pzdr,
ML

bigi68 15-05-2009 21:01

Odp: Zielona luźna wtyczka w bagażniku
 
W jaki sposób jest wypinana kula na kluczyk czy odkręcana kluczem 2 śruby

hawranek999 16-05-2009 08:07

Odp: Zielona luźna wtyczka w bagażniku
 
Na kluczyk, ale nie uzywam tego :). Bo zawsze odpinam go po uzyciu, bo trwa to kilka sekund.
Pzdr,
ML

bigi68 16-05-2009 20:32

Odp: Zielona luźna wtyczka w bagażniku
 
Też bym sobie taki założył, muszę się potargować, Mojemu koledze w nowym Galaxy założyli taki odkręcany ale nie wygląda to najlepiej. Napisz czy po zdjęciu coś widać czy wszystko jest od spodu a co z gniazdem elektrycznym , może jakaś fotka -byłbym wdzięczny

hawranek999 16-05-2009 21:06

Odp: Zielona luźna wtyczka w bagażniku
 
3 załącznik(i)
Jest male wyciecie w zderzaku, ale jest zaslepka ktora licuje sie ze zderzakiem ze wyglada to calkiem schludnie. Dodatkowo gniazdo jest na takim uchylnym uchwycie ktory chowa sie pod zderzak, ze po zdjeciu i zaslepieniu praktycznie nie widac ze jest hak.
Jak bede mial czas to zabiore zorke i pstrykne z hakiem i bez :).
pzdr,
ML


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:19.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.