Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Kupujemy auto (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=158)
-   -   Fusion do oceny (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=199595)

sebo2876 22-02-2014 20:53

Fusion do oceny
 
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Wszystkie sugestie mile widziane , mam zamiar kupić , co to może być za wersja ?

SRS 22-02-2014 21:11

Odp: Fusion do oceny
 
a może vin masz ,

sebo2876 22-02-2014 21:14

Odp: Fusion do oceny
 
Cytat:

Napisał srs (Post 2165006)
a może vin masz ,

Tylko to co w ogłoszeniu

mm32 22-02-2014 22:10

Odp: Fusion do oceny
 
Hmm,zawsze myślałem,że w bogatej wersji to chociaż elektryczne szyby z przodu powinny być i chociaż lusterka elektrycznie sterowane i podgrzewane także powinny być ...

asterix78 22-02-2014 22:36

Odp: Fusion do oceny
 
Może Titanium? Ja mam wersję angielską Fusion 2 czyli elektryczne przednie szyby, radio cd, podgrzewaną przednia szybę i lusterka, Klima i centralny zamek na kluczyk, kołpaki na kołach, bez przednich halogenów.

kubaw20055 23-02-2014 06:30

Odp: Fusion do oceny
 
Uwaga na ten samochód ! Jest powypadkowy, miał wymienioną deskę i poduszkę kierowcy - jest z modelu sprzed liftingu. Wygląda na to, że ktoś poskładał go jak najniższym kosztem, wyposażenie jest dziwne - halogeny przednie są w zderzaku, natomiast włącznik świateł jest już zwykły bez funkcji przednich halogenów, listwy, klamki i lusterka zostały polakierowane na pewno nie przez fabrykę. Srebrne elementy wykończenia (klamki wewnętrzne i dźwignia hamulca ręcznego) nie szły w parze z korbkami w drzwiach (co najwyżej z ręcznymi lusterkami)

sebo2876 23-02-2014 06:43

Odp: Fusion do oceny
 
Cytat:

Napisał kubaw20055 (Post 2165110)
Uwaga na ten samochód ! Jest powypadkowy, miał wymienioną deskę i poduszkę kierowcy - jest z modelu sprzed liftingu. Wygląda na to, że ktoś poskładał go jak najniższym kosztem, wyposażenie jest dziwne - halogeny przednie są w zderzaku, natomiast włącznik świateł jest już zwykły bez funkcji przednich halogenów, listwy, klamki i lusterka zostały polakierowane na pewno nie przez fabrykę. Srebrne elementy wykończenia (klamki wewnętrzne i dźwignia hamulca ręcznego) nie szły w parze z korbkami w drzwiach (co najwyżej z ręcznymi lusterkami)

Dziękuje

redhot64 23-02-2014 08:37

Odp: Fusion do oceny
 
Wygląda jak srebrna trumna. Nie spotkałem jeszcze tak malowanego Fusiona. Ale to spalanie poniżej 5l, ja bym brał w ciemno :)

kubaw20055 23-02-2014 08:41

Odp: Fusion do oceny
 
Jeśli chodzi o malowanie to zwykłe lusterka manualne w żadnej wersji nie były lakierowane, dopiero elektrycznie sterowane o innym kształcie miały już obudowy w kolorze karoserii, ale też nie w każdej wersji ;) Listwy i klamki były lakierowane w wersjach plus i senso plus, ale to żadna z nich. Trend miał lakierowane klamki, lusterka elektryczne i listwę klapy bagażnika, natomiast u nas tylko Gold X, ale ten egzemplarz to już inwencja twórcza właściciela/sprzedawcy ;)

sebo2876 23-02-2014 09:34

Odp: Fusion do oceny
 
Cytat:

Napisał redhot64 (Post 2165155)
Wygląda jak srebrna trumna. Nie spotkałem jeszcze tak malowanego Fusiona. Ale to spalanie poniżej 5l, ja bym brał w ciemno :)

Mój 1.4 pali 9 w mieście , szukam czegoś dla ojca , może ktoś sprzedaje swojego musi być po lifcie i nie biały ,czerwony ,niebieski


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:46.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.