Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Sprzęt Audio/CB/GPS (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=98)
-   -   [Mondeo 2000-2007] Gdzie zamontować CB-radio? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=100970)

PL_posta 21-05-2010 21:23

Gdzie zamontować CB-radio?
 
zamierzam zakupić CB-radio. Gdzie go zamontować żeby nie szpeciło, nie przeszkadzało i był do niego łatwy dostęp?
może znacie jakieś mini-modele?

gabrysia1 21-05-2010 21:35

Odp: Gdzie zamontować CB-radio?
 
Nie ten dział! Szukajka nie boli!

Krzysiek 21-05-2010 22:25

Odp: Gdzie zamontować CB-radio?
 
gabrysia1 a może tak jako user bardziej "doświadczony" od kolegi pokazałabyś kilka linków o tematyce związanej z montażem radia CB odnośnie Mondeo MK III? Skoro umiesz korzystać z szukajki to nakieruj go na jakiś link, bądź temat, forum ma służyć do wymiany poglądów, ale także do wzajemnej pomocy, prawda?

eng 22-05-2010 11:35

Odp: Gdzie zamontować CB-radio?
 
Ja mam CB pomiędzy tunelem a fotelem pasażera ;]

Dawid849 22-05-2010 12:16

Odp: Gdzie zamontować CB-radio?
 
Cytat:

Napisał eng (Post 1441375)
Ja mam CB pomiędzy tunelem a fotelem pasażera ;]

też tak mam i nie musiałem nic przykręcać tylko ładnie wsunięte i w razie czego wyciągnąć to chwila moment

nokitel 22-05-2010 12:37

Odp: Gdzie zamontować CB-radio?
 
a ja przerobiłem schowek i w schowku mam schowany a głośnik wyjęty na zewnątrz zamontowany obok dźwigni hamulca nic nie widać a dostęp cały czas. Kabel poprowadziłem pod tapicerką

Gregor90 22-05-2010 13:48

Odp: Gdzie zamontować CB-radio?
 
Ja mam unidena 520(mały dość) przykręconego do tunelu po stronie pasażera. Troche mniej miejsca, ale pasażerowie nie narzekaja;)

MINIO_STW 22-05-2010 21:46

Odp: Gdzie zamontować CB-radio?
 
Polecam miejsce pod kierownica przy drzwiach nad nogami.
Miejsce po mojemu super. Dostep do radia idealny, nogami sie nie zawadza. Gruszka wypuszczona na deske obok zegarow przyczepiona w miejscu okraglego wywiewu.

cdd22 22-05-2010 22:20

Odp: Gdzie zamontować CB-radio?
 
Ja mam schowany w podłokietniku(troszke słaby dostęp do reg.głośności ale jak raz się dobrze ustawi to nie trzeba już gmerać:wink:), gruszka położona w miejscu na kubek przy hamulcu ręcznym, głośniczek wyprowadzony z przodu pod nogami pasażera, antena na magnes... po skończonej jeździe chowam gruszke do podłokietnika, antene do bagażnia i nie ma sladu po CB:p

tarqun1 23-05-2010 07:35

Odp: Gdzie zamontować CB-radio?
 
Ja mam CB zamontowane w miejscu małego schowka z lewej strony pod kierownicą. Przerobiłem nieco ten schowek, radio małe i na szerokość fajnie pasuje a dostęp do radia prawidłowy :)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:27.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.