Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   [Focus 2014-2018] Jakie Czujniki ciśnienia w kołach i ich adaptacja (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=264231)

ttb 08-11-2016 20:13

Jakie Czujniki ciśnienia w kołach i ich adaptacja
 
witam,mam pytanie:w jaki sposób można zresetować informację o ciśnieniu w oponach?auto to focus mk3 lift 2015 rok,radio sync,przeszukiwałem forum przy użyciu opcji "szukaj" ale nie znalazłem nic na ten temat...

skylla1 08-11-2016 20:47

Odp: jak zresetować ciśnienie w oponach
 
Masz to w komputerze - Asystent kierowcy.

rkanisz 09-11-2016 08:35

Odp: jak zresetować ciśnienie w oponach
 
Cytat:

Napisał ttb (Post 2690109)
witam,mam pytanie:w jaki sposób można zresetować informację o ciśnieniu w oponach?auto to focus mk3 lift 2015 rok,radio sync,przeszukiwałem forum przy użyciu opcji "szukaj" ale nie znalazłem nic na ten temat...

Cytuje ze strony 255 instrukcji auta :568: :D
Aby zresetować system kontroli ciśnienia powietrza w oponach, przejdź do
następujących opcji:

Komunikat Opis i działanie

Ustawienia -> Naciśnij przycisk OK.
Asys. kierow. -> Naciśnij przycisk OK.
Kontrola opon -> Naciśnij i przytrzymaj przycisk OK, aż pojawi się potwierdzenie. Jako rozwiązanie alternatywne, jeśli Twój pojazd jest wyposażony w przycisk resetowania układu kontroli ciśnienia
powietrza w oponach, naciśnij i przytrzymaj przycisk, aż pojawi się potwierdzenie.

Ćwiczyłem to nie dawno po wymianie kół z letnich na zimowe ;)

edmun 09-11-2016 09:15

Odp: jak zresetować ciśnienie w oponach
 
I taka uwaga - resetowanie należy wykonać stojąc w miejscu

ttb 09-11-2016 19:37

Odp: jak zresetować ciśnienie w oponach
 
dzięki wszystkim za pomoc,problem rozwiązany;)

JanuszQ1009 21-02-2017 21:23

Odp: jak zresetować ciśnienie w oponach
 
Witam.

mam podobny problem z resetem Po wejściu na komputerze w asystenta kierowcy nie mam opcji odnośnie resetowania. Czy jest inna opcja? Focus 2015 2.0 160km titanium

groszekbmx 22-02-2017 06:29

Odp: jak zresetować ciśnienie w oponach
 
Panowie mam pytanie. Istnieje u mnie możliwość zapisania ciśnienia opon, ale gdzie znajdę pomiar tego ciśnienia? Gdzie ta informacja powinna się wyświetlać?

keiw 22-02-2017 07:34

Odp: jak zresetować ciśnienie w oponach
 
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] - wyświetlanie wartości ciśnienia w każdym kole, to chyba jest w Mondeo, S-Max i nie jestem pewien, czy nie trzeba tego odblokować.
W Focus, C-Max nie ma takiej opcji. Nawet nie czytałem, by była możliwość tego aktywowania.

groszekbmx 23-02-2017 07:57

Odp: jak zresetować ciśnienie w oponach
 
W takim razie po jakiego wuja mi możliwość zapisania ciśnienia w oponach skoro nie mogę się dowiedzieć jakie ono jest?

poik 23-02-2017 08:08

Odp: jak zresetować ciśnienie w oponach
 
Ustawiasz na stacji zadane ciśnienie X. Zapisujesz je w komputerze auta, jak nastanie WUJ i ciśnienie zmieni się o 10% wartości X, to komputer Cię o tym powiadomi. Moim zdaniem działa OK.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:21.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.