Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford S-MAX (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=153)
-   -   [S-MAX 2006-2015] Żarówki/ledy dobór kompletu (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=194514)

PopiSTW 29-11-2013 21:00

Żarówki/ledy dobór kompletu
 
Witam,

Chciałbym wymienić te blade żarówki na jakieś fajne ledy i żarówki natomiast chciałbym to kolorem zgrać do świateł do jazdy dziennej (ori) ale niestety nie znam dokładnej ich barwy.

Chodzi mi o zgranie barwy świateł do jazdy dziennej z:

1) Założeniem nowych postojówek ledowych zamiast ori
2) Założeniem nowych H7 ala ksenon style - pewnie jakieś dobre Philips
3) Założeniem nowych świateł przeciwmgłowych - led
4) Założeniem nowych led do podświetlania pod lusterkami
5) Założeniem nowych led pod tablice rej.

Może już ktoś ograniał temat wcześniej i pomoże?

Z góry dzięi

Pejotwroc 30-11-2013 14:29

Poszukaj postów użytkownika TOMGOL w dziale moje auto. Ulepszając swoje Mk4 powymieniał sobie żarówki na ledy w lusterkach, tablicy rejestracyjnej i w pozycyjnych. I to na takie które ładnie świecą i nie sprawiają problemów.

PopiSTW 30-11-2013 16:04

Odp: Żarówki/ledy dobór kompletu
 
ok dzięki

wysoki18 04-12-2013 08:33

Odp: Żarówki/ledy dobór kompletu
 
Jak znajdziesz i się dowiesz o ledach napisz tutaj

Slartibartfast 04-12-2013 20:21

Odp: Żarówki/ledy dobór kompletu
 
Ja mam ledy w postojówkach, przy tablicy, oświetlenie nóg we wnętrzu +z tyłu i w bagażniku. Zabierałem się za lusterka ale nie wyszło (pierdzielona śrubka...)
Zobacz w moim wątku (link w stopce)

Speedo 04-12-2013 21:56

Odp: Żarówki/ledy dobór kompletu
 
a te diody co dawałeś na tylną tablicę to nie mrugają Ci? ja dziś zapodawałem po całości ledy, chromy do kierunkowskazów itp i poległem na tablicy rej - 5 diód smd mryga jak zgaszony silnik jak odpalę to świecą ładnie, jak zgaszę to też, ale jak trochę postoi zgaszony to znowu mrygają, pulsują jak stroboskop, zdemontowalem i dałem takie z 1 dużą diodą - te już pulsują obojętnie czy silnik chodzi czy nie :P wywalilem to w piiiip i dałem zwykłe, może się jeszcze pobawię w 5 led smd can-bus kiedyś...

Slartibartfast 04-12-2013 22:02

Odp: Żarówki/ledy dobór kompletu
 
Nie mrugają, ledwo żarzą (widać tylko w kompletnej ciemności) i gasną po ok 10 min.

Speedo 04-12-2013 22:05

Odp: Żarówki/ledy dobór kompletu
 
no moje też żarzyły małpy, jako dodatek do mrygania, dlatego wyleciały :/ ciekawe co nakombinowali w tej klapie że są takie przeboje a jak te same diody się wsadzi w lusterka czy pod nogi to są grzeczne...

wysoki18 08-12-2013 14:56

Odp: Żarówki/ledy dobór kompletu
 
Jakie żarówki led na postojówki ? 3 czy 4 a możne 5 Proszę o linki

Slartibartfast 09-12-2013 23:58

Odp: Żarówki/ledy dobór kompletu
 
Link do tych co jak kupiłem już nie działa. Kup takie, które dobrze rozpraszają światło a nie świecą punktowo (dobry sklep powinien mieć zdjęcie z wykresem/zasięgiem świecenia). Patrz w moją stopkę


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:51.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.